• --- spoiler ---
    filmde richard gere'in bir özür dileyişi var ki değil avukat ya da filozof, allame-i cihan olsa da hiçbir erkek bünyenin öyle bir şey söylemesi mümkün değildir.* filmin bir kadın tarafından yazıldığından o saniye emin oldum.
    --- spoiler ---
  • basit bir konu,hoş bir soundtrack,birkaç akılda kalıcı sahne,esprili yan karakterler gibi, bir filmi iyi bir duygusal komedi yapan herşeye sahip olan iddiasız ama eğlenceli film.çok şey beklemezseniz ve jennifer lopez-richard gere ikilisini çok ciddiye almazsanız bu filmde gerçekten eğlenebilirsiniz.
  • - şel vi dans
    + no, thanks
    - velll.. şel vi fak
    + what
    - vat değil anam, fak fak
  • çevirisi bu dansı bana lütfeder misiniz? olsa daha çok dikkat çekeceğini düşündüğüm film.
  • kayda değer 2 sahnesinin bulunduğu, tango yapmanın ne kadar çok duygu gerektirdiğini bana bir kez daha hatırlatan sinemada izleyip 10 ytl vermeye değmeyecek ama evde sıcak ortamda vakit geçirmek için izlenebilecek bir film.
  • içimde dans etme arzusu uyandırıp bilimum dans kurslarını araştırmama sebep olan, bunun dışında konu olarak pek de özgünlüğü olmayan sinema filmi.
  • genelde loser fbi ajanı olarak görmeye alıştığımız stanley tucci*, başlangıçta hiç değişmedim dese de, filmin sonlarına doğru karizmayı toparlıyor*. her nasılsa, efendi, mülayim devlet memurlarının geceleri frapan giyinip dans ortamlarına akabileceği fikrini ortaya atmıştır. *
  • sevgiliyle veya kızarkadaşlarla seyredilecek pop corn ama güzel bir film. hem dans var, hem tutku var, hem sadakat * var, hem jennifer lopez var, hem de jennifer lopez'in taş gibi poposu var.

--- spoiler ---
    jennifer lopez'in küçüklüğünü meksikalı tipli alakasız bir çocuk oynamış. nasıl yani başka çocuk mu kalmamış holywood'da diye sordurtuyor insana
    --- spoiler ---
  • cok hos bi film
    ayrica jeniffer lopezin cok guzel giyindigi film
  • basladigi gibi biten, insanin yuzune sicacik bir gulumseme kondurtan bir filmdir. filmin afisini gorup hayal edilenler ile filmin sonunda hissedilenler birbirini tutmaz ama bu insani daha cok mutlu eder. o yaslari dusunur insan ve nedense mutlu olur. ayrica onu alinmaz bir dans etme istegi duymakta mumkundur.
hesabın var mı? giriş yap