• --- spoiler s8e8 ---

diğer iki bölüme nazaran biraz daha iyi bir bölüm izledik. mesajlarla dolu bir bölümdü.
    en çok frank'in sahnelerinde eğlendim açıkçası. yine 'amerikan rüyası' nın içi boş bir şey olduğunu vurguluyordu en vurucu dilden. trump da nasibini aldı tabii *
    müslümanları kanada'ya uçurma esnasında da bayağı eğlendim. son zamanlarda en çok okuduğum , gördüğüm şeyi frank'den de duydum bu bölümde 'asıl kanada özgürlükler ülkesi' amerika adına betimlenen özgürlük , o rüya ülke kavramı kanada'yı anlatan bir şey aslında. gibi gibi.
    lip e hiç girmiycem cidden sıkıcı.
    ian üzerinden de dincilerin eşcinselleri hala 'din ile iyileştirme' yönetiminin tartışılır olduğu saçmalığına, hala onlara hastalıklı muamele yapılmasına ilişkin göndermeler mecvuttu.
    diğer karakterlerde pek bir değişiklik yok zaten. bakalım önümüzdeki bölüm neler bekliyor bizi.
    --- spoiler ---
  • --- 8.sezon 8.bölüm spoiler ---

müslümanlara fena giydirdikleri bölüm olmuş. sadece frank'in elini kalbine koyup kanada marşını söylediği sahnede müslümanların kendileri söz konusu olduğunda bukalemun moduna girmesi bile ince bir giydirmeydi.

hepsini geçtim keçi çok tatlı değil miydi?
    --- spoiler ---
  • s8e8 spoiler

frank'in liam ile mültecileri sıraya dizdiği sahne akıllara daha'yı getirirken bölümün devamındaki ilerleyiş banker bilo'yu akıllara getiriyordu yada ben çok içmiştim.

s8e8 spoiler
  • --- spoiler ---

orange is the new black’ten boo’yu görünce bi mutluluk bi gülümseme getiren dizi. ne ara çıktın sen la içerden boo?

--- spoiler ---
  • 8x9

--- spoiler ---

köpeğin , frank'ın peşinden gitmesi.
    carl'ın evlilik şoku.
    svetlana'nın beni üzmesi...
    fiona yine yaş tahtaya basıyor ya, bakalım.

süper bir bölümdü.

--- spoiler ---
  • henüz bu başlıkta 15 entry bile olmamışken, türkiye'deki karşılığını yazmıştık. #21912259 aradan 7 sene geçti ben demiştim demek istemiyorum.

neyse konum bu değil.

nedendir bilinmez bu son sezon herkes imana gelmiş gibi. ne utanmazlıkları kaldı ne de densizlikleri. bir an önce bozulmalarını bekliyorum! sezon sonu yaklaşıyor! kendinize gelin aloo!
  • ıan'ın gay muhabbetinin aşırı sıktığı showtime dizisi.önce ki sezonlarda, mickey ile aralarında ki muhabbet güzeldi ama şu trans çocukla çok kabız sahneler çekiliyor.aynı şekilde fiona ve debbie'nin sahneleride aşırı sıkıcı.şu üç karakter çıksa, dizi bir şey kaybetmez aksine diğer karakterlerin sahnelerinin uzamasıyla dizi daha zevkli hale gelir.özellikle frank, carl ve kev'in olduğu sahneler çok eğlenceli.bu üç karakter o kadar güzel yazılmış ki, ayrı ayrı spin off'lar yapsalar yine izlenir.umarım çok uzun yıllar devam eder.
  • 8. sezon sıçmış komple. ya düşünün frank içki içmiyor amk.
  • --- spoiler ---

'' dry humping is jesus' love ! , carpet munching is jesus' love , nipple licking is jesus' love! ass slaping is jesus' love! ''

ahaha bu hafta kendilerini aştılar. muhafazakar hiristiyaları bile kızdırmışlar.

ve carl allah nihayet belanı verdi. * . salaaaaaak. *

--- spoiler ---
  • bu sezon çok keyiflendirmeyen dizi.
    --- spoiler ---

herkes iş, güç sahibi olunca, az buçuk düzen kurunca tüm manyaklığını kaybetti arkadaş. dizinin başlarında carl ile ilgili bomba olaylar bekliyorduk orduya katılınca vatansever bir düzen manyağı oldu.

ian'ın kiliseleri basıp gay propagandası yapması biraz bayağı olmuş. bir de rahip kalp krizi geçirirken onu hayata döndürdü hobareeyyy çok yaratıcı bravo kahramanlığın bokunu çıkardınız. senin gibi bir aşk adamını boş bırakırlarsa bunlarla uğraşırsın işte. trans elemanla üniversite aşıkları gibi tripleşmeler falan nıç nıç.

party girl fionaaaaa oldu sana gıcık ev sahibi. bütün sezonu yaptığı en büyük çılgınlık 'kiranızı öder misiniz yoksa atıcımmmm' demek oldu.

lip de depresyonda zaten. ne üniversite kaldı ne mandy ne bişey.

acilen diziye heyecan getirmeleri lazım enerji yerde.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap