• vatandaşa bülten yollayan, ulusa seslenen bir kurum. bakın bunları yiyin için, bunları giyin, bunlar çok seçkin gibi telkinlerde bulunuyorlardı.

ben normalde de seçkin bir insan olduğum için bültenlere baktım zaten benim hep yediklerim, içtiklerim, giydiklerim. önce bi mutlu oldum. sonra baktım bu mail herkeşlere gidiyor, o vakit tadım kaçtı. sonuçta herkes seçkin olamaz. seçkin demek belli bi grubun içinde seçilmiş olmak demek.

ha, nasıl olur mesela ben üç liralık kahveye on lira veririm ya da atkıya yüz lira veririm o zaman hop seçkin olurum, ama aynı mekâna fakirler geliyor mesela beş liraya sütlü çay içiyor hop o da elitim diye geziyor. bu resmen allaha şirktir.

lütfen ricam bülten göndermesinler, göndereceklerse de çok seçkin insanlara göndersinler. ya da mesela fakirlere ayrı bülten olsun, onların broşüründe "mudo'ya gidin çogzel şeyler var" falan yazsın. ama bana ayrı bülten olsun onda daha süper markalar olsun hep elit şeyler olsun tamam mı?

çok ince zevkleri olan herkesi burdan selamlıyorum ama çok değil ha beş on kişi. bülten geldi diye kendizini bi bok sanmayın lan. tiplere bak ya
  • türkiye'ye yapılacak tüm mantıklı yatırım haklarını satın almış arap sermayesi.
    birşey demiyorum.. walla demiyorum.
    biz anca onlara işçilik yaparız kendi ülkemizde!
  • ceo'su olan murat gün gezi parki ile baslayan olaylarla ilgili eylemcilere "sosyetik" ve "eylemciler icin valet park varmis" dedigi twitlerinden sonra twitter hesabini "protected" yapmis. starbucks ve pinkberry gibi "sosyetiklere" hitap eden bir markanin ceo'sunun ne kadar akılsız olabileceginin gösterdi beyefendi.
  • kuveyt menşeili firma.

çok yakın bir arkadaşım bu firmanın maslak'taki ofisinde önemli bir pozisyonda olduğundan dolayı iç yapılarından ve politikalarından haberdar sayılırım.belirli aralıklarla,şirkette önemli bir pozisyonda dahi olsanız senenin belli zamanlarında sizi starbucks şubelerine gönderip müşterilere çay,kahve vb.şeyler hazırlatmaları en sevdiğim özelliklerinden.yarın öbür gün,starbucks'da frappuccino hazırlamayı bilmeyen birine denk gelirsiniz diye önceden uyariyim dedim.
    ayrıca türkiye içerisinde franchising vermeyen bir firmadır.şubelerini kendi açar.eger web sitelerindeki bilgiler güncel ise claire's,debenhams,dorothy perkins,evans,le pain quotidien,miss selfridge,payless shoesource,the body shop,top man ve top shop grubun elindeki diğer markalardır.
  • doğuş gibi topyekün protesto edilmedi bu şirket. elinde 16 tane marka var aslında ama starbucks linç edilirken diğerleri hala göklerde;

-aman badişop ürünleri çok süper
    -viktoryas sikrıt çok seksi
    -aaa şeyk şek açılıyomuş 10 numara 5 yıldız

ve daha niceleri.

şirketten yapılan açıklama göz önüne alınarak, starbucks'ların organik olarak şirketten bağımsız davranış sergileyemeyeceği gerçeğiyle karşı karşıya kalındığında shaya grup'un bu işi ucuz atlattığını söyleyebiliriz.
  • toplantıya gidildiğinde etrafta ki insanların kaçıştığı herkesin bir yerlere dağıldığı, bilgi işlem yöneticisinin admin şifresini başka bir toplantıdan adam çıkararak öğrendiği bünyesinde yok yoku barındıran yer.
    bu kadar eblek çalışanları seçtinizdemi aldınız sayın abicim, ben buraya niye geldim. sözlüğe entry girmeye mi? evet entry girmeye. ha birde unutmadan bu eblekleri sun plaza gibi bir yerde çalıştırıyor bu shaya
  • istanbul'u yavas yavas ele gecirmeye yemin etmis olan firma. tommy hilfiger ve laura ashley gibi daha bir cok markanin ortadogu'daki dagitim&satis haklarina sahip olan aile.
  • ayni zamanda topshop ve body shop in da turkiye deki sahipleri olan kuveytli zengin aile*
  • starbucks türkiye bölge ortağı. türkiye'deki tüm sturbucks mağazalarının kurulum ve işletilmesinden sorumlu grup, dolayısıyle ülkemizdeki tüm starbucks'ların sahibi.

shaya grup gibi bir bölge ortaklığının olması, ülkemizde herhangi bir gerçek ya da tüzel kişinin doğrudan starbucks'tan veya shaya grup'tan yetki almak suretiyle starbucks mağazası açamayacağı anlamına gelir.
  • bear factory, topshop, topman, dorothy perkins, evans, miss selfridge, the body shop, claires, peacocks, river island ve starbucks markalarının türkiye sahibi olan firma.
    shaya mağazacılık a.ş, bugün ortadoğu' da 7 ülkede (kuveyt, suudi arabistan krallığı, birleşik arap emirlikleri, bahreyn, katar, umman, lübnan) 500' ü aşkın mağazası ve 5000 çalışanı ile faaliyet gösteren m.h. alshaya co'nun türkiye' deki yatırımı.
    http://www.alshaya.com/
    http://www.alshaya.com/…ry&ctryid=8&ctryname=turkey
hesabın var mı? giriş yap