şükela:  tümü | bugün
 • instagram da karşıma çıkan ,satış yapacaklara kredi kartı veya banka kartıyla ödeme alma kolaylığını çok kolayca sunan ödeme sistemi.alanlar için de uzun işlem gerektirmeyen ve 6 takside kadar da fırsat tanıyan iyi birşey bence..kullandım ordan biliyorum.özellikle facebook ve instagram da satış için ideal.ürünün kısacık bir linkini müşterine gönderiyorsun,o da tıklar tıklamaz ürünü ve özelliklerini görüp alıveriyor,kafalar karışmıyor.satan kişi de kargo bilgilerini girip işi tamamlıyor.ödeme de çarşamba günleri hesabında.elbette burda da havuz sistemi var.böyle gittikleri sürece onlarlayım..
  https://www.goshopier.com/]
 • yurtiçi ve yurtdışı online satışlarınızı kurumsal ya da bireysel olarak kolay bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan site.
  daha yeni üye oldum önümüzdeki günlerde site ile ilgili olumlu olumsuz izlenimleri bu başlık altına yazacağım.
 • gectigimiz gunlerde ufak meblagli bir is icin kullandigim, memnun kaldigim odeme sistemi. en ufak bir sorunuzda arayip bilgi de alabiliyorsunuz hem. musteriler guvendigi surece kendisini kullanirim
 • paypal yerine kullanılabilecek güzel bir sistem. etsy ile bağlantı kurulabiliyor. orada satış yapmak için kullanmaya karar verdik bakalım sorunla karşılaşacak mıyız. bu arada firma türk firması. yurtdışında pek bilinirliği yok.
 • iki aylık üyelik sürecimde gördüğüm kaliteli ve çok ilgili-alakalı hizmetleriyle, kendilerine turkishtime ocak sayısında boş yere "yıldız start-up" denilmediğini ispat etmiş girişim.
 • türk girişimciler tarafından geliştirilmiş yeni bir ödeme sistemi. söylendiği kadarıyla butik işletmelerin, instagram veya whatsapp gibi platformlar üzerinden yaptıkları satışlara destek veriyorlarmış.

  henüz deneme şansım olmadı ancak gelecek vaadediyor.
 • sosyal medyadan yapılan satışlarda kullanılabilecek kapıda ödeme ve banka havalesi olmadan satış yapılabilecek alternatif bir kanal ancak ne kadar güvenir bilmem.
 • şu anda kendileriyle yaşadığımız ufak bir sıkıntı dışında hiçbir sıkıntı yaşamadığımız güvenilir yerli ödeme sistemi.
 • (bkz: bir arkadaşımın ricası üzerine yazıyorum.)
  tanım: sistemlerinde belli kriterleri olmayan firma.
  kendisi sistemi test etmek için önce kendi kişisel sitesini eklemiş. reddedilmiş.
  nargile keywordü geçen bir domain ile başvurmuş. reddedilmiş.
  tişört sitesi için başvurmuş. reddedilmiş.

  ilk ikisi kabul edilebilir ancak 3. tişört sitesinin reddedilme nedeni hesabın riskli olmasıymış. ancak telefonda başka bir mail ile başvurun diye yönlendirme yapılıyor yani sistemi kandırın bi şekilde siteniz onaylanır deniyor.

  bu şekilde bir sistem hiç mantıklı değil bu kafayla muhtemelen bir süre sonra sıkıntı yaşayacaklardır. zaten vergisiz olarak ürün satışını nasıl yapabildiklerini hala kafam almıyor. satıcısının sorumluluğunda diyerek sıyrılabilirler belki. ama insanlar farklı isimler mailler ile sistemi kandırabilecekse ve bunu kendileri tavsiye ediyorlarsa baştan bitmişlerdir demektir.