• bunu yapan zihniyet yüzünden, böreği ikiye bölüp maydanozları itina ile ayıklıyorum. ardından böreği ağzıma atıyorum ancak o tat yine orda. sonra basıyorum küfürü, hay sizin yaptığınız böreğe diyorum.
  • sigara böreği gibi kutsal bir yiyeceğe maydanozla girmekten korkmayan zihniyettir.

#dirensigaraböreği
  • dışardan aldığınız tüm poğaçaların maydonozlu çıkması kadar sarsmaz sizi.
  • tam olarak benim zihniyetim. lütfen kızmayın bizlere nerdeyse yediğim her şeye maydanoz koyar ve yokluğunda eksikliğini çok hissederim. en iyisi böreklerin bir kısmını maydanoz koymadan sarmak iki tarafta mutlu olsun.
  • kötü bir zihniyet. sigara böreğine ot koymayan insan en asil duyguların insanıdır.
  • bence güzel olan bir durum ..maydanoz peynirin tuzunu alır ve çok yakışır peynirin yanına ...
  • başlık açıldıysa şayet bu zihniyetten bolca vardır. zira bende temsilcilerinden bir tanesi olmaktan kıvanç duyuyorum.
  • her şeye maydonoz olmayı seven zihniyettir.
  • maydanozun ve "bağzı otlar"ın faydalarından çocuğu/çocukları yararlansın isteyen kişinin sahip olduğu zihniyettir. çocuğu/çocukları yemek yemenin birinci ve hatta tek anlamının keyif almak olduğunu düşünürlerken, o tamamen farklı bir bakış açısıyla yaklaşır yemek denen kavrama, bunun vücuda olan etkileridir onu asıl ilgilendiren. ancak evrenin sırlarına vakıf olduğuna inanan kişilerin sahip olacağı bir ermişlik duygusu içinde hazırlar yemeklerini. öylesine sessiz sedasız ve öylesine itirazları yok sayarak, dudağında müstehzi bir gülümsemeyle.. annedir lan bu işte yormayın adamı..
  • biz sigara böreği yapmasını da çok iyi biliriz, maydonozu da. benim maydonoz koyan bacılarıma kimse kalkıp tek söz edemez nokta
hesabın var mı? giriş yap