• tabaka satışları artar bence, hatta üstünde malum markaların logoları olan tabakalar daha bir ilgi görür. eyyy ülkemin yan sanayisi ve çakmacıları okuyun bu entariyi de vaziyet alın.
  • "halihazırda mevcut sigara paketlerinin yan yüzeyinin birinde yüzde 10'unu kaplayan zifir, nikotin ve karbon monoksit bırakım değerlerine ilişkin bilgilendirme kaldırıldı"
  • millet filtresiz sigara içmekten sarman kedi gibi hırlıyor,hala yok kutusu yol bilmem nesi.adam kaçak sigaranın üzerine marl yazısı bile basmış kim bakar kutuya
  • yahu bu siyah paket zımbırtısı her sene gündeme geliyor ne zaman siyah sigara paketimiz, siyah telefonumuz, siyah arabamız ve onun siyah anahtarı ile fotograf atabileceğiz?
    lütfen yetkililer göreve.
  • keşke sigarayla uğraşıldığı kadar daha önemli problemlerle ilgilenilseydi, emek harcansaydı, ciddiye alınsaydı.
  • standart paket uygulamasının yanında gerçekten insanların sigarayı bırakmasını istiyorlarsa reisin resmini ve sigaradan alınan vergi oranlarını paketlerin üzerine iliştirirlerse daha etkili bir çözüm olacaktır.

en azından muhalifler bırakır sigarayı böyle bir uygulama olursa. win win.

yoksa çürük diş, kararmış akciğer vs. insanların efkarlanıp daha fazla sigara tüketmesine sebep olur.
  • bıraktıktan sonra sigaraya düşman olmuş bir kişiyim..
    hayatımda böyle saçmalık görmedim.

sizin amacınız sigara satışlarını azaltmak mı, sigara markaları arasında ki rekabeti ortadan kaldırmak mı...
  • kangrenli ayak olan paketten alıyorum hep, baya bir enteresan görsel.

dahası yeni paket tasarımı eskilerine göre daha güzel olmuş bence.
  • bu sefer gerçektende geçilecek uygulama. mentollü sigaralar şuan için sadece stokta olanlar satılıyor. çoğu mentollü sigara bulunamıyor artık.
  • siyah sigara paketi çok kaliteli görünüyor diyerek desteklediğim durumdur. heyecanla bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap