• durup dururken olmek 1.50 tl.

maddi, sosyal veya kulturel durumun, yakin cevren ne olursa olsun, evden disari adim attigin anda karsilasacagin adamlar aha bu dordu. ıkiyuzlu bir koktendinci, kendini bir bok sanan sozde cagdas, bir mal, bir de hayrina adam olduren bir katil.

sonunda ya oleceksin, ya da su silah cekeni filan insandan sayacaklar hapse gireceksin.

youtube linki
  • aba altında sopa gösterme amaçlı yayınlanan deney şeysi.
  • işid destekçisi müslüman geçinen köpeklerin kurgu bir senaryo ile kendilerinin zor şartlar altında islam uğrunda çalıştıklarını ispatlayacakken az daha bir faciaya yol açacak olmasıdır.bu şarlatan soysuzlara böyle bir ders lazım gerçi.
  • "algımın seçebildiği kelimelerle hem yazdım, hem oynadım"

algımın seçebildiğince anladığım; dinime küfredeni fururuuğğm. sizde furuun.

ama şaka bu...
  • aha yine tipini sevdiğimin maraş dondurmacısı.

ulan şu fesli soytarıyı 5 dakika boyunca ne olacak, kim silah çekecek diye izlettirmeyin. gözünü seveyim biri ya özet geçsin, ya dakika versin sırf orasını izleyelim.
  • gericilerin gerçekten gericilerle muhattap olduğunu gösteren sosyal deney şeysi
  • yazık. kim kurtaracak bu çocukları.
  • gericilik ifadeleri içeren şakanın gerçeğe dönüştüğü video.
  • "gerçekte bu şekilde bir olay olacak ve o sakallı, daha ilk saniyeden gelip dadanan tipe saldırmayacak öyle mi? hani sosyal deney sırasında, rol yaparken olur ancak bu" diyecekken, oradaki veledin 'gerçek islam bu değil'i ile aramıza katıldığı deney. ayrıca ülkede insan hayatının ne kadar ucuz olduğunun göstergesi olan 15 milyonuncu falan vak'a herhalde.
hesabın var mı? giriş yap