• o kadar delikanlı olsalardı 3000 km öteden ayakları götlerine vura vura koşarak gelmezlerdi merak etmeyin.

ama isyan edin! bu primatların burda ne işi var?
  • her sabah belediye otobüslerinde onlarcası ile seyahat ettiğimiz insanlar. bakışlarından tanıyabilirsiniz, ellerinde balta ya da satır olmasına gerek yok. kamu malına zarar veren bir de böyle tipleri var .
  • tipleri, bakışları korkunç! niyetleri, amaçları ne bu videoda? kendi ülkemde korkarak yaşıyorum artık.. sokağa giderken, sahile giderken, hava kararınca toplu taşımaya binmem gerektiğinde deli gibi korkuyorum. tenha sokaklarda yürümemeye dikkat ediyorum.

vatandaşlık neydi? ülke ne demekti? kendi vatandaşı ülkesinde korkuyla gezsin mi demekti?
  • bu orospu çocukları şimdi bizi mi tehdit ediyor?
  • bunları el altından silahlandırmaya başlamışlar görüldüğü kadarıyla.

100 sene sonra kaderin böyle değişmemesi gerekiyordu. 100 sene önce dedelerimiz vatan için el altından silahlanıp vatanı düşman işgalinden kurtarmaya çalışırken 100 sene sonra o dedelerimizin kurduğu ülkenin hükümeti tarafından doldurulan çöl ayıları aynısını yapıyor topraklarımızda.

bişey değil tükürükle boğulurlar aslına bakınca da.

insan kendine yediremiyor içimizde dönen hainlikleri.

ve hala bunları savunan, yalamaktan yalama olmuş bazı yavşak gazeteciler yine döktürecekler köşe yazılarında.
  • o satırların bunları ülkeye alanların bir tarafına girmesi dileğiyle
  • bunlara tepki göstermeyen akp'li ve mhp'li arkadaşlara seslenmek istiyorum:

gerçekten bu vatana büyük ihanet içindesiniz. siz de bu ülkenin vatandaşlarısınız ve hiçbirimiz birbirimize düşman değiliz. biz sizin de mültecilere karşı tepki göstermenizi istiyoruz. ben, aile kökleri osmanlı arşivlerinden 250 yıl geriye doğru çıkarılmış milliyetçi bir türk genciyim. ülkemin bu şekilde talan edilmesine tepki gösteriyorum diye adım komüniste, dinsize, vatansıza çıktı. alakası olmadığı gibi bu konulara sizin de tepki vermemeniz beni çok üzüyor.
  • insan haklarına aykırı bir durum varsa eğer ortada, o da bu insanların ellerini kollarını satırlarını silahlarını sapıkça dürtülerini ve hormonlarını rahatça gezdirebilmeleri.

çocuğum olsa asla sokağa yalnız başına salamazdım artık, öyle kalabalık yerlerde yaşasam kendim bile rahatça gezemezdim.

yazıklar olsun binlerce kere yazıklar olsun ya.
    uğruna marşlar yazılan, tarihinde atatürk gibi insanüstü bir lider bulunan şu ülke nasıl böyle yol geçen hanına dönebilir.

bu duruma göz yumanlar, sessiz kalanlar, izin veren diplomatlar, halkın sesi olması gereken yöneticiler gerçekten vicdanınız sizi nasıl uyutuyor artık?
    felaket, rezalet bir hale geldik görmüyor musunuz?
    müdahale etmezseniz çok daha beterlerini göreceğiz gerçekten nasıl görmüyorsunuz yaa.

öbür dünya, ilahi adalet filan yok.
    bütün sorumlular ölmeden yanın kavrulun çekin bunların cezasını artık yeter, bezdik…
  • hiç tatava yapmadan (bkz: indiana jones) gibi silahı çekip vurmak lazım bunları.
  • afedersiniz ama bu dallamaları istememek ırkçılık mı oluyor şimdi?
hesabın var mı? giriş yap