• sadece sesi dinletseler maymun belgeseli sanardım.
  • vikipedi yerine su tiktok denen sicmik uygulamayi ulkede yasaklayin bunlarin iq'su en azindan cift haneye donusur. okul yonetiminin su gorilleri en az bi hafta okuldan uzaklastirmasi gerek ha duzelmedi mi direk at okuldan sokaklarda surunsun
  • (bkz: 90'lardaki dayakçı öğretmenler şimdi yargılansın) başlığındaki cetvelle psikolojisi bozulan pembe götlülerin yorumlarını merak ettiğim video.
  • yüzde onluk tepe dilim hariç ortalama lise enstanteneleri.
  • çok afedersiniz ama “amk embesilleri”

bu beyinsizler sürüsü kendilerinde bu gücü buldukça sadece öğretmenlere değil karşısına çıkan herkese aynı şekilde davranacak
    gitgide salaklaşan, moronlaşan bir nesil büyüyor gözlerimizin önünde
  • z kuşağının aptallıkta ve saygısızlıkta sınırsız bir motivasyonu olduğu için, bunu görmezden gelen idareciler olduğu için, aileler çocuklarını birer prens ya da prenses sandığı için ve maalesef bok gibi eğitim sistemimiz olduğu için bu tarz olayları daha çok duyacaksınız ya da izleyeceksiniz.
    ceza sistemini, sınıfta kalmayı kaldırdılar. öğretmenin elinden otorite sağlaması için gereken bir çok hakkı da aldılar ve özel okullarda durum daha da vahim.
    şimdi her başlıkta öğretmenlere bok atmaya devam edebilirsiniz buyrun; onlar sizin şımarık çocuklarınıza kepaze olurken mesleğini icra etmeye çalışıyorlar çünkü.
  • ortadoğu'da sıradan bir gün..
  • kesintisiz eğitim adı altında bu embesilleri zorla okulda tutarsan, şikayet hatları, bimer, cimer diye öğretmenleri , idarecileri tamamen pasifize edersen başka ne olacaktı ki ?

okullar artık öğrencilerin rahatlıkla sigara içtiği, sosyal medyada beğeni almak için türlü rezillikleri yaptığı, kuralsızlığın merkezi olmuş durumda.
  • ülkedeki eğitimin son hali.
    bakan beye "arabanın motoru conta yakmış." diyorsunuz. "önce kaportadaki çizikleri yaptıralım, motor yavaş yavaş düzeltilir." diyor.
    kaporta önemli sonuçta. arabayı sattıran kaportadır.
  • tatili yüzünden aşağıladığınız, sayfalar dolusu dalga geçtiğiniz mesleğin, mesleğimizin halini görün işte..öğretmenler yazın tuvalet temizlesin diyenleri bile gördük burda. bu öğrenci demeye bin şahit yaratıkların karşısında milli eğitim tarafından, okul idaresi tarafından, öğrenci tarafından eliniz kolunuz bağlı beklediğinizi düşünün. boşu boşuna ben şöyle yapardım böyle yapardım demeyin yapamıyorsunuz. sesini yükseltirsin veli okul idaresine şikayet eder, seninle konuşmaya bile tenezzül etmeden cimere yazar, notunu düşük verirsin idare baskı yapar, karşı durursan mobbing yersin, öğrenci hiçbir şey yapmazsa arabanı çizer, daha da talihsizsen bıçaklanırsın..sadece lisede diye düşünmeyin, ilkokul öğrencilerine bile disiplin sağlayamaz hale geldik. kimse süslü laflarla öğretmen şiddet hattı falan kurmasın, el birliğiyle mesleğimiz katledilmiştir, ruhuna el fatiha..
hesabın var mı? giriş yap