• tarih ogretmeni sinifa girdiginde sozleserek "hmmmm" sesi cikarmak
    hoca bi ses duyuyo musunuz cocuklar dediinde
    susup, yooo hocam ne sesi demek.
    15 dakika bikmadan bunu tekrarlamak
    hocanin orta kulak iltihabi olduguna ikna olarak dersten cikmasi
  • okulda yoldan geçen kızlara dönerek "osman senin hoşlandığın kız en sağdakiydi di mi" diye yüksek sesle osmana soru sormak.
  • sinifin kapısından uzaktaki bir arkadasa "bi gelsene" demek, arkadas geldikten sonra "tamam simdi de git" demek.
  • evine bayan arkadaşını alan arkadaşın msn'ine sürekli "sittin mi?" "vurdun mu?" elledin mi?" "taktın mı?" "doktoru verdin mi?" "açtın mı?"
    gibi terbiyesiz beyanlarda bulunmak. *
  • şaşkına çeviricek derecede adice olan hareketlerdir.farzı misal,lise sıralarında ikamet edilen zamanlarda sözlüye kaldırıcağı öğrenciyi sınıf listesindeki sıra numarasına göre çağıran bir öğretmenin kurbanın seçerken yaşadığı kararsızlık anında 'kim gelsin kim gelsin' şeklinde kendi kendisine yönelttiği soruyu sıra arkadaşımın:

-27. gelsin hocam

şeklinde cevaplandırması,akabinde hocanın 'tamam 27.gelsin demesi' ve daha da akabinde benim tahtaya kalkıp 0 * almam.
    ben böyle ibnelik görmedim arkadaşım.
  • erkeklerin kırıtarak yürümesi :)
  • sevgilisiyle kavga etmiş olan ve günlerdir bir mesaj bekleyen depresif arkadaşın telefonunu almak, sevgilinin numarası yerine kendi numaranızı kaydetmek ve "seni çok özledim, akşama buluşalım mı biraz konuşuruz?" diye mesaj atmak..arkadaşın gözlerinin içinin parlamasından 5 dakika sonra gerçekler söylenir ve yapılanın hakikaten ibnelik olduğunun farkına varılır..
  • askerde dus alan alt devrelere, dusun perdesini acarak bi kova soguk su dökmek ve tum üst devreler olarak bu olayi kahkahalarla izlemek
  • biri duş alırken sifonu çekmek.
hesabın var mı? giriş yap