• geleceğe yatırımdır.

düzenleme: bu yorumu yapma nedenim aşağılamak falan değil bu arada. zayıf birini istiyorum diyorsanız da idealdir. kilolu olup zayıflayan kızlar istisnasız güzel oluyor. insanlar ömür boyunca kilolu veya zayıf kalacak diye bir kaide yok sonuçta.

linç edilmemek için 4 satır yazı yazdım amk.

kadın kadındır çiçek babandır!!!
  • hede 2002de açılmış icq varmış uleyn icq msn bile demiyorum bakın.
    şimdi bu hedeyi hangi hayal kırıklığı yaşan eleman canlandırsa ona seslenmek isterim.
    mutlumusun uyuyan devi uyandırdın 17 yıl sonra...
  • başlığa açan denyoya :
    öğretim sınıfta biter, fakat eğitim ve insanlık ancak hayatla beraber sona erer.
  • şüşkoluğumuzu kimse sorgulamasın.
  • balık etli/toplu kadın severleri çakı bulmuş şopar gibi sevindirecek olaydır
  • benimle yazisanlarin anlayamayacagi. zayifmisim gibi yaziyorum hic belli olmuyor.
  • yazıştığın erkeğin yaş zencefile benzediğini anlamaktan daha acı değildir.

edit: arkadaşlar yaş zencefilin ne olduğuna dair mesajlar alıyorum. plastikle beslenen pis bir ergen bilmez ancak zencefilin ne olduğunu. açın bakın google amcanızdan çocuğum.
  • üzülmemeyi gerektiren paradigma değişimi.

sadece meme nude'u atıyorsa şişkodur.
  • gökmen özdenak'ın anlattığı anısı aklıma geldi. bebek'te ışıklarda yanyana geldiği kadın "siz çok kötü yorumcusun" demesi üzerine "hanımefendi ben yarın yorumculuğumu düzeltirim ama siz hep çirkin kalacaksınız" diyerek ortamı kırmış geçirmiştir. şişman kız da zayıflar ama sen hep çirkin kalacaksın durumuna benziyor. balık etli kızlar çok tatlı oluyor ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap