• bizim hanımın cilt ürün tester'i olarak görev yaptığım için ilk benim üstümde denedi...

söyliyeyim bir cacığa yaramıyor...

ha bi bant yapıştırmışsın, ha siyah maske sürmüşsün...

tek güzel yanı soyması aşırı derecede eğlenceli...

reklam videolarında öyle oluk oluk siyah noktayı söküyor yerinden. normal ciltlerde öyle birşey olmuyor arkadaşlar boşuna heveslenmeyin...

bonus: bu arada benim gibi cahallık yapıp sakal bölgenize sakın sürmeyin. ağda kıvamı oluyor sakallarınız için.

çok acıyor lan...
  • a101dekinden aldım marie claire hiç bir işe yaramıyor bildiğin 0.
  • gratiste satılan procsin marka siyah maskeyi kesinlikle almayın aldırmayın. hiçbir işe yaramıyor. tamamen para tuzağı.

youtubetaki videolar gibi yüzünüzdeki tüm deri harici maddeleri toplayacak bir etki bekleyip sürdüğünüz şeyi kurutup çekmekle kalıyorsunuz.
  • kullandığım için aşırı pişman olduğum şeylerden oldu. yüzünüzü arındırır tabii her şeyi alıp götürüyor özellikle yüz tüylerinizi alıyor. ödüm kopuyor yüzüm tüylenecek diye şu an. ben yüzüme hiçbir şey dokundurmamaya gayret gösteriyorum bir de.

yüz tüyleri açısından geriliyorsanız kesinlikle uzak durun derim.

edit: tüyler tekrar eski haline geldi. hiç fark etmedi diyemem yapmasaydım daha iyiydi tabii ama çok korktuğum gibi değil şu an neyseki. yine de tavsiye etmem. yputuberlar hayvan gibi övmüştü ama değmez.
  • geçen yapmıştım bi etkisi olmadı zaten bi işe yaramayacağını tahmin ediyordum.
    şimdi de duştan çıkınca deneyip bi şans vereyim dedim. bakalım bi boka yaracak mı?
  • darth maul'un favori kozmetik ürünü.

aşırı yağlı cildi olanlar ve özellikle yüz temizliğine dikkat etmeyen erkekler arada bir kullanmalı.
  • bir merakla aldım kısmet bu akşamaymış.
    sürdüm maskemi fotomu da çekip 2-3 arkadaşıma gönderdim rüyanıza gelicem diye :) ahakahajshahhs
    neyse bakalım gerildim şuan, beklemedeyim, kuruyunca soyulacakmış, umarım sonrası felaket olmaz.
    cildim hassas kıpkırmızı bir suratla işe gitmek zorunda kalmam umarım ve bu şuan aklıma geldi ahajajaaha
  • cildi temizleme ve siyah noktaları azaltma vaadiyle satılan ama genel olarak bir işe yaramayan maskedir. aktive edilmiş karbon tozu içerir. yapışkandır ve sürümü zordur; tamamen kuruması da 20-25 dakikayı bulur. kuruduktan sonra ise soyarak çıkarırsınız. yani peel-off denilen maskelerdendir. siyah noktaları bir siyah nokta burun bandı kadar iyi temizlemez. olsa da olmasa da olur tarzı bir cilt maskesidir ve tedavi edici özelliği de yoktur.
  • düzenli olarak yaptığım tek maskedir. yüzümü (bkz: latex) ile kaplamışım gibi duruyor.
  • beyaz maskeye göre daha şık duran bir maske. beyaz fazla tıbbi görünürken siyah, maskeye bir ruh katıyor.
hesabın var mı? giriş yap