• misliyle karşılık verilmeli,
    sonra da öpüşülmelidir.
  • özür dilerim bu kadar basit. vuracak noktaya gelmişse kesin bir boklar yemişimdir ben.
  • bir gün tartışırken bir avm otoparkında tokat atmıştı bir tanesi. hiçbir şey söylemeden arabaya binip arabayı çalıştırmıştım. evine bırakacaktım. gözlerim dolmuştu ama ağzımı açmamıştım. durdu bir süre, sonra dedi ki “filmlerde böyle olmuyor ama, senin de bana vurman lazımdı.”.

bugün olsa yine aynısını yaparım da, bir de ayrılırım. o gün ayrılmamış affetmiştim, büyük hata etmiştim.
  • kişi elleri kolları tutularak etkisiz hale getirilip sakinleştirilmeli veya bokstaki gibi sarılarak kişinin atakları savuşturulmalıdır. el kol tutma meselesi efektif ama riskli çünkü “bırak canımı acıtıyosun” lafını işittiğin an haksızsın*. sarılmak pek efektif değil ama riski düşük, can yakma ihtimalin yok denecek kadar az. bunlar tabii ki ilgili kişi sevgili-arkadaş falansa geçerli. sokakta yolda markette gratiste denk gelmiş random bir kadınsa hemen avazınız çıktığı kadar “güvenliiiik” diye bağırmak en garanti yol diye düşünüyorum.
  • olum bu resmen itiraf olur.
    evet tatile gittiğimizde hangi nedenle hatırlamıyorum ama sevgilimden bir tokat yedim tabiki de bir şey yapmadım sırtımı döndüm ve dedim ki tatilimiz bitti daha sonra ağladı dayanamadım affettim.
  • önce neden size vurduğunu sorun. eğer terbiyesizliğinizi farkedemiyorsanız bana gelin bir de ben vurayım.

not; ilk tokadımı beni zorla dansa kaldıran mafyanın oğluna atmıştım. yaş 15. yani raconda keseriz, tokat da atarız, omuz da vururuz. ama hakkedene saygıda kusur da etmeyiz.
    hanfendi kişiliğimi seveyim.
  • ayrılın. çünkü bir insana vurmak için her zaman var olması gereken saygı sınırını aşmak gerekir. bir insan bir kere bu duvarı aşarsa sonrasında ona artık güvenemezsiniz. bu insan kötü niyetli olmak zorunda değil. kendine hakim olamadığı için de size vurmuş olabilir ama zaten bu da onu güvenilmez yapmıyor mu ?
  • “beyinlerimiz savaşsın isterdim ancak görüyorum ki silahsızsınız” der susarım.
  • neden vurduğuna göre değişir;
    konuşulmuyorsa ortam terkedilmelidir.
  • bu terketme isi o kadsr kolay degil. kadin zivanadan cikti mi rum askerine saldirir gibi saldiriyor. oyle ki etkisiz hale getirmek gerekiyor tirmik ve morarma pahasina.
    vurmadan sarilip etkisiz hale getirmenin de bir bedeli var
hesabın var mı? giriş yap