• atanamamış gisele bündchen. cisel bönşın. gisel büntçen. oeeh mönşıngıladbah!

ekrana girdiği sahnede sinirden kalpleri sıkıştıran ruh emici. walter reyize hayatı zindan eden son metamfetamin bükücü. oğluna bile hükmedemeyen bölgesel süper güç. kurallara uyma takıntısı yüzünden her şeyi berbat eden bencil idealist. çayına risin karıştırılası, bedeni plâstik kovalarda eritilip yok edilesi kepçük ağızlı, sarı çiyan.

ohh be.
  • hakkında 4 sayfa boyunca orospu diye entry girilen dizi karakteri.

allah belanızı vermesin lan, başlığı görünce gülme tuttu. nasıl bir milletiz lan biz allah aşkına *
  • dizide bir sürü şerefsiz katil fink atarken neden kendisine bu kadar takıldığını anlayamadığım karakter. biraz kıl edici huyları vardı ama kadının güçlü bir yanı vardı ki bu kadar insan avurtlarını şişire şişire küfrediyor.
    doğrusu dizinin şiddet ve dehşet içeren öğelerini bir kenara atıp da bu kadının davranışlarına nefret beslemenin psikolojik analizinin yapılmasını merakla bekliyorum. acaba aile içinde bile kişilerin birbirlerine hükmetmesini amaçlayan psikolojik savaş, uyuşturucu tacirlerinin savaşından daha korkunç mu geliyor?
  • sol framede adını görünce sinirlendirmeyi başaran dizi karakteridir.
  • yazmayın artık şu kadın hakkında bir şey abi.sol frame'de görünce yeminle delleniyorum.

tanım:tabiki de orospu.
  • (bkz: #45561429)
  • bir kadin kocasini rezil de eder vezir de eder lafinin cikis sebebi olan kadin. herkese korku salan adami sumsuk biri gibi goren ve gosteren kadin musvettesi. hee bir de yaptigi orospuluklar var ama ben deginmiicem.
  • gençler daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama orospudur.
  • walter'ın zekası ve kriminal başarısı karşısında eziklik yaşayan kadındır. iş yasadışı icraate geldiğinde kara para aklama konusunda kendince zeki planlar yapmaktan imtina etmez ama farkındadır ki walter'ın tırnağı olamaz. bütün çirkeflikleri hatta walter'ı aldatması dahi duyduğu ezikliktendir. araç yıkama dükkanında aklınca 100 bin dolar aklamaya çalışırken walter reyizin önüne milyonlar koyması karşısında yaşadağı eziklik dizide çok iyi işlenmiştir. çalıştığı şirketi mali denetimden kendince kurguladığı karakterle kurtarmaya çalışıp walter başkanın parasıyla kırığının götünü kurtarmaya çalışırken ezikliğini bastırmaya çalışmıştır. kırığının walter white'ı olmaya çalıştı ama onu da yüzüne gözüne bulaştırdı. hey gidi skyler kaybedenlerdensin ve hep öyle hatırlanacaksın.
  • diziyi bir iki sezon izledim ve aklımda kalan tek şey bu kadının kahpeliği oldu. umarım dizinin ilerleyen bölümlerinde boğularak ölüyordur.
hesabın var mı? giriş yap