• spor ayakkabısının aldıktan iki hafta sonra tabanının ayrıldığı şişirme marka

edit:
    20 yıl sonra belki kendilerine çeki düzen vermişlerdir. bir ürün daha alasım var.
  • active sport blue olan parfüm modeli, müthiş güzel kokmaktadır. en az 4-5 saat de kokusu yoğun olarak hissedilebilmektedir. bu fiyata, bu kalitede parfüm gerçekten şaşırtıcı. dp'nin doldurma parfümüne 14-15 tl vermek yerine 10 lira daha verip bu parfümü almanızı tavsiye ederim.
  • ülkemizde üretilen&satılan ürünlerin orijinal slazenger ile alakası yoktur, istanbul'dan bir firma kendi ürünlerine slazenger etiketi basmaktadır, marka adını satın almıştır.
    bu göz önünde bulundurularak ürünleri tercih edilebilir.
  • ayakkabılarına baktığım, sözlükteki yorumları görünce vazgeçtiğim marka!
    ekşi gibi bir platformda yazılanları kaç kişi okuyor fikriniz var mı; sıla hanım, zenger bey!..
  • 200 liraya polar ceket mi olur amk? normalde yaptığım şey değil. o fiyata olmaz biliyorum ama slazenger de adam sikmez diye düşündüm.

elime aldığım şey 200 gram bile değil. büfeci tost peyniri gibi ince, arkası görünüyor. ıslak mendil gibi, yırtılabilir. iade ettim. neyse ki üzerine yatmadılar, salatalık da gönderebilirlerdi.
    gerçi sikmediler sonuçta 200 tl'ye (artık) alınabilecekler böyle şeyler.

üzerimde bir şey olsun ama param yok diyen milyonlar için üretim yapıyorlar. yapacak bir şey... evet yok.
  • slazenger.com.tr adlı sitelerinden bir adet tişört bir adet şort aldım.
    şort daha ilk yıkama da (30 derece de) sanki yıllardır kullanıyormuşum gibi yıprandı.
    üstünde ki baskılar hep çatladı, arka dikişler de kocaman delik oluştu.
    görsel
    görsel

tişört daha kargodan geldiğinde üstün de ki logo bir garip duruyordu sanki uhuyla yapıştırmışlar gibiyde ve ilk giyme de kendiliğinden koptu.
    görsel
    görsel

bu durumu fotoğraflarıyla ve sipariş numarasıyla sitelerinde bulunan destek ekibine ilettim, cevap gelmeyince mail gönderdim ancak oradan da bir dönüş yapılmadı.
    müşteriyle iletişim sıfır.
    sadece bir özür dilemeleri bundan sonra böyle bir sorun yaşanmaması için ilgili birime ileteceklerini söyleseler bana yeterdi.
    ancak onu bile yapmadılar.
    slazenger ürünü alırken bir, iki kere değil beş kere düşünün.
  • efsane yeşil parfümü, yeni şişeyle yeniden raflarda yerini almıştır
    not:koyu yeşil olanların kokusu farklı.açık yeşiller bizim koku
  • bunun yeşil renkli erkek parfümü versace blue jeans gibi kokuyor. hatta ondan daha kalıcı. tavsiye edilir.
  • outdoor ayakkabıları fiyat/performans canavarıdır. kaba saba değillerdir üstelik.
  • diğer markaların ateş pahası olması sebebiyle, alternatiflere yöneldim ve mor bir modeli çok hoşuma gitti, kızım için aldım. en fazla ilkbaharı çıkaracak bir ayakkabı için o kadar para vermek delilik gibi geldi. bakalım kullandıkça dayanıklılık konusunda nasıl olduğunu göreceğiz.

edit: ne yazık ki arakadaşlar ayakkabı soyuldu. bir ay içerisinde oldu üstelik. geçen yıl aldığım adidasları, beyaz olmalarından sebeple, defalarca makineye attım, sildim ve deliler gibi giydi. ama hiç bir sey olmadı. neyse başka çocuk ayakkabı markalarının spor ayakkabılarını denemek lazım. vicco, bubba vs...
hesabın var mı? giriş yap