• her sektörde üst düzey tanıdıkları var. bu tanıdıklar o kadar me$gul ki doğumgününü bile hatırlamadılar..
  • aynı günde aynı mekanda farklı masalarda iki kez çay bardağını daha bi yudum bile içmeden devirebilen sakar insan. sonra da zaten ben öylesine çay almıştım diyebiliyor pişkin pişkin
  • dışardan bak, bildiğin ispanyol. içine bak, iyi insan. yanında dur, anlamayana konuyu başka kaynaktan çıktı alır getirir, hastaya hastalığına göre bitki çayı yapar, merhametli insan. makale arayana makale, nazar değene nazar boncuğu bulur, geniş spektrumlu yardımsever insan. beraber çalış, bir bilgi kırıntısı için seni medine dilencisine döndürür, her yaptığın hataya belediyenin izin verdiği sınırı geçen desibelde kahkahalar atar, gıcık insan(bu kalacak bu:)) sakın çoğaltma tek kalsın, bırak outlier olarak kalsın! zeki adam tembel olur sloganından bihaber ortalarda gezen başka öz güven kumkumalarını kaldıramaz bünyeler sonra...
  • çok eskilerden beri takip ettiğim yazar.

tanıyan, gören eden bir baksın kendisine, en son entry'sini gireli 2 sene olmuş.
    neydi o * bir sosyal ağ vardı hani şu dürtme falan hiç olmadı ondan gönderin.

o bile olmadıysa ateş yakıp dumanla ulaşın, o da olabilir.
  • şu anda neler yapıyor merak ettiğim usta yazar.
  • (bkz: mütehassıs)
  • lise defteri anilarimda ögle yemegi arasi yapilan basketbol maclari,durmaksızın uzattigi saclari ve marjinal tavirlariyla hafizamda yer etmis,internet id si ile hangi networkde gorsem sasmadan taniyacagim yazar.
  • bana ayar vermekten zevk aldığını düşündüğüm yazar.
    (bkz: yaram var)*
  • alet çantası gibi yazar. ilginizi çekecek, işinize yarayacak bir entrysi mutlaka vardır.
  • iyi yazıyor. kime göre? tabiki bana ve zevklerime göre.
hesabın var mı? giriş yap