• velvet revolver'ın contraband albümünden çıkaracağı ilk single. metallica cover'ı değil. bence çok daha güzel.
    web'de de kısa süre önce yayınlandı.

yeni albümlerinin açılış şarkısı olacağa benziyor.

edit: açılış şarkısı olmadı, 11. sıraya layık görmüşler. scott weiland vokalleri de cuk oturmuş diyebilirim. iyi iş yapacak bu grup, iyi...
  • bu derece agresif bir şarkının akustik olarak ne derece başarılı olacağı tartışma konusudur, ama bu adamlar yapınca muhteşem olmuş bence. saatlerdir loop'da dinliyorum. muhteşemsiniz beyler.
  • videosunu ilk izleyişimden sonraki ilk izlenimlerim:

scott - sesi ve karizmasıyla bu gruba en güzel uyabilecek elemandı diyorum

dave kushner - daha önce hiç tanımıyordum kendisini, ama duruşu ve çalış stiliyle tahminlerin aksine grubun tanınmamış ve ezilen elemanı olmayacağını bas bas bağırıyor. ayrıca black sabbath tişörtüyle sempatimi kazandı.

duff - saçlar aynı, tripler aynı, punk ruhu aynı, duff hala aynı duff. adamım benim. aradaki "yeah!"ler de cabası.

matt - aradaki klasik baget çevirme ve ayağa kalkma gibi seyirci gazlama numaraları dışında şarkıda da eskiye göre daha bir dikkat çekici çaldığını gördüm.

slash - ne denir ki? aradan bu kadar sene geçti, va adam hala cool as fuck. solo bir başlıyor, aha slash solosu diyorsunuz. tek kelimeyle mükemmel.

steven popcorn adler - missing in action

dizzy - kendisinden son haber alındığında fellik fellik buckethead'i arıyordu...

gilby - şaka mı yapıyorsunuz, onu hatırlayan kaldı mı hakkaten?

izzy - where is izzy? (demigod'ların yaptıklarından sual olunmaz, stradlin hazretleri efendimiz muhakkak ki doğrusunu bilir)

axl - waste of ammo...
  • "slither"

when you look you see right through me
    cut the rope, fell to my knees
    fallen, broken every single time

always keep me under finger
    that's the spot where you would (sue) me
    but i see sometime pleasure in my mind

yeah here comes the water
    it comes to wash away
    the sins of you and i
    this time you'll see

when you seek me you destroy me
    rip my mind and smell the poppy's
    fallen blood in every single time

always keep me under finger
    that's the spot where you might linger
    but i see sometime the pleasure in my mind

yeah here comes the water
    it comes to wash away
    the sins of you and i
    this time you'll see

like holy water
    it only runs you past you
    then you ever try
    this time with me

(guitar solo)

when you look you see right through me
    cut the rope, fell to my knees
    fallen and broken
    every single time

yeah, here comes the water
    it comes to wash away
    the sins of you and i
    this time you see

like holy water
    it only runs you past you
    then you ever try
    this time with me
  • klipte duff'ın bir eksiği var deyip duruyordum. şimdi aklıma geldi. adamın kullandığı bas standart no fear bası değil. sanırım artık başka bir basla çalmaya karar vermiş.

bir de matt çalarken krosun üzerindeki vr amblemi çok karizma durmuş.
  • klibinde scott weilandin eroinman , androjen bir david bowie oldugu sarki. axl delikanli cocuktu , bu bir garip boyle. tamamen mick jaggerdan alınma figürleri de cabası.
  • metallica nın olan versiyonunu bi şekilde sevdiğini kitabında yazan atilla atalaydan aldığım gazla sebebsiz yere sevmişimdir. gerçi güzel şarkı...
  • scott weiland'in sarki soylerken aydemir akbas hareketleri yaptigi* asmis bir klibe sahip, asmis sarki.
  • klibinin mtv hedef kitlesinin kicini opucek edayla cekildigi barizdir. velvet revolver'i kulaklarina dogrultulan mtv damgali her muzigi gicirdama olsa bile kabul eden trl gencligi'ne tanitmak adina klibe danseden clubber figuranlar konmustur. muzik endusturisinin hali icler acisi.. dejenerasyon dizboyu. orhan veli guns dinniyo olsaydi bunnari gorup cok tassak gecerdi valla.
hesabın var mı? giriş yap