71 entry daha
  • hamza bebek, ayaz bebek ve niceleri... kimse sevdikleriyle sınanmasın, hele ki yavrusuyla. allahım bu nasıl bir zamanla yarış...

elimizden geldiğince destek oluyoruz elbette. ancak artık buna bir çözüm bulunmalı. bu tedavi sgk tarafından karşılanmalıdır, evlilik öncesi taramalarda sma taramasının eklenmesi düşünülmelidir.

dilerim bu güzel yavru için geç olmadan olumlu bir gelişme yaşanır.
  • keşke elimizde daha fazlası gelse up etmekten başka
  • tüm bebeklerimize acil şifalar diliyorum. kimse bu kadar da gönderilir mi demesin gücü ne kadarına yetiyorsa, gönlünden ne kadar geçiyor ise bir lira bile olsa destek olun. umarım kalbi büyük gönlü bol kişiler ile karşılaşırsınız ve gerekli miktar zamanında toplanır.
  • ülkemizdeki sorunlarla mücadele farkındalığının oluşmadığını görüyorum. ne yazık ki bu hastalıklar dua ile geçip gitmiyor.

devletin bu kadar hayati bir ilacı neden tedarik etmediğini anlayamıyorum. çözüm bulunana kadar elbette yardım edeceğiz fakat nereye kadar?

devlet derhal idarecilerin konforu için sağlanan paraları kısmalı ve böyle hayati meselelere bütçe ayırmalıdır.
  • devletin bu hastalığın tedavi sürecinde daha etkin rol oynaması lazım,insanlar hastalığın zorluğu içinde bir de yardım çağrısı için uğraşıyorlar.
  • çok büyük bir çaresizlik. fakat sen, ben o ailenin çırpınışlarını bilemeyiz; sadece gördüğümüzü yorumlayabiliriz. ama unutmamak lazım, elimizde bir imkan var. o da büyük küçük demeden yardımcı olabilmek. unutma, 5 lira bile önemli olabilir. bu yüzden imkan dahilinde elden gelen yapılmalıdır.
  • gündemde tutulması gereken üzücü bir durum. hükümetin bu denli pahalı tedavilere bir çözüm bulması gerekiyor ki çözümü de zor değildir.

uzunca bir süre şirket vergilerini silmezsen, sma dahil bir sürü hastalığın tedavisini çok rahatlıkla karşılayabilecek bir gücün olur zannımca. hem çocuklarımıza hem de ailelerine yazık.
  • sadece 5 ay zaman kalmış. sözüm hükümete; sarayın harcamalarindan mikroskobik oranda kısıp bu yavrucağıza yardım etmenizi istiyoruz.
  • sözlüğün mücadele verdiği başka bir olay. görebildiğim kadarıyla kampanya olumlu ilerliyor, başlığa sürekli entry girilmesi de takip edilmesini sağlıyor, umarım başkalarına yardım edebilecek kadar güçlü birileri şu mesajları görür ve de gerekeni yapar.

güzel günleri olsun ayazın.
  • haydi arkadaşlar, diğer bebekler durduğu yerde bile duramazken ayaz dik durmak için bile bir yere bağlanmak zorunda ve o bir bebek. yavrucağın ve ailesinin verdiği çabaya destek olalım. imkanımız varsa bağış yapalım.

ben maddi imkanlarım şu an buna el vermediği için kendi el yapımım olan şu nâzım hikmet portresini 200 tl’den açık artırmaya çıkarıyorum:
    link

süre 1 hafta. gelirin tamamını ayaz’ın tedavi hesabına bağışlayacağım. teklif geldikçe burayı güncelleyeceğim.
137 entry daha
hesabın var mı? giriş yap