• destek lütfen.
  • gündem olması gereken kampanya. bu bebek yaşayabilir, isterseniz maddi destek olun, isterseniz arkadaş çevrenize yayın. her kuruşun kıymeti var, milyonlarız, yapabiliriz.
  • yukarı yukarı lutfen gundeme tasiyalim. bu guzel yavrunun tedavi olmasi icin sadece 8 ay suresi kaldı.

hadi arkadaslar birlikte her seyi basarabiliriz.
  • destek gerek. bütün hasta bebekler ve çocuklar gibi ali bebekte şifa bulsun.
  • kendimce elimden geleni yapıp, arkadaşlarıma da ileteceğim. umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur ufaklık.
  • gündemde tutmamız gereken kampanya. demir ali sağlıkla büyüsün diye herkesin elinden bir şeyler gelebilir. imkanı olan az çok fark etmeden bağışını yapar, olmayansa daha çok kişiye ulaşmak adına sosyal medyada paylaşır. dayanışmayla her şey olur.
  • yardım yapmak kadar önemli bir diğer husus, bu başlığın gündemde kalması arkadaşlar.ne kadar çok kişiye sesimizi duyurabilirsek umudumuzu o kadar büyüteceğiz.
  • 10 milyon bağışı kendi kendine batmış kulüplere yapabilen insanları görmek istediğimiz yerler. umarım sağlığına kavuşur.
  • cidden bunun yukarısındaki entrylerin bundan daha fazla önemi yok ülkeyi kurtarmanız için öbür seçime kadar vaktiniz var ama bir can için 1 dakika vaktimiz yok ben belki maddi yardım edemeyeceğim ögrenciyim ama en azından bir entry girmenizi rica ediyorum.
  • acil şifalar diliyorum. umarım sana umut olabiliriz demir ali bebek.
hesabın var mı? giriş yap