• smirnoff'un son bombası.

%20 alkol oranlı, kuzey yabani meyveleriyle tatlandırılmış buz mavisi renkli, çok çekici görünen bir içki.
    henüz tatmadığım için lezzeti hakkında yorum yapamam ama güzel olacağına inanıyorum.

bana biraz martini, likör vs. pazarına nüfuz etme amaçlı bir ürün gibi geldi ama bilmiyorum bilemiyorum.

tadım sonrası görüşler:

1) öncelikle içkinin rengi müthiş, o kadar güzel bir mavi tonu yakalamışlar ki, sanırım görsel anlamda en başarılı içki bu piyasada.
    2) ilk görsel izlenimden sonra kadeh burna götürülüp koklandığında ikinci güzelliği çok çekici kokusuyla yaşıyoruz. çok hoş, meyvemsi bir kokusu var.
    3) %20 alkol oranı ile ve böğürtlen konsantresi ilavesiyle çok yumuşak bir tadı var, kesinlikle çok lezzetli bir içki ama likör özelliği taşımasından ötürü tatlı bir içki ve bütün şişeyi bir kerede içmek mümkün değil bu açıdan.
    "zaten tüm şişeyi kafana dikip bi seferde iç diye üretmedik bu içkiyi" diyebilir şimdi smirnoff çalışanlarından biri, ona da birşey diyemem haklıdır.

sonuç:malibu-likör-martini bok püsürük tarzı tatlı içkiler statüsünde, bulunduğu statüye uygun alkol oranı ve güzel tadıyla günün her saati sek yuvarlanacak bir içki.
    özellikle tatlı içki sevenler arasında alıp da beğenmeyenin çıkacağına inanmıyorum.
  • bunu yapan insan olamaz dedigim,kesinlikle ama kesinlikle tadindan yinmeyen,birak martiyini, bira pazarina nufuz etse gene kabul etmekte zerre cekinmem diyebilecegim inanilmaz guzellikteki tada sahip a$mi$ smirnoff cesidi.kesinlike yapiminda yayininda emegi gecen herkese te$ekkur etmekteyiz.olamaz boyle bir tad diyoruz, alin aldirin demektede gecikmiyoruz.
  • insanlığın damak zevkini bir adım öteye götürecek lezzet
  • birçok kişiden methini duyduğum içki. çok güzel diyorlar. denemel lazım.
  • smirnoff un son ürünü...

aromalı vodkadan öte likör klasmanına sokmak daha mantıklı olur çünkü hem alkol oranı daha düşük, hemde çok şekerli...

buzla sek gayet iyi gidiyor, ya da buz ve sodayla karıştırabilirsiniz, onun dışında ben birayla karıştırıyorum, çok güzel oluyo
  • içtiğim anda taptığım ve bütün şişeyi bir anda içebileceğimi düşündüğüm içki.
  • smirnoff firmasının sert votka sevmeyen tüketicilere ulaşmak için çıkardığı bir ürün . tadı son derece güzeldir. ben böyle votka içmedim demeyiniz, dozunda içiniz (bkz: attan düşen tavsiyesi).
    başka bir güzellik için; (bkz: smirnoff ice)
  • simdi ben mezuniyet gecesini dusununce mi smirnoff north u hatirliycam yoksa smirnoff north u gorunce mi mezuniyet gecesini hatirliycam. tam cozemedigim hadisedeki aktor.
  • şu aralar piyasadaki en pahalı votka.
  • tadı çok çok güzel olan ama fazlası iç bayan içki.
hesabın var mı? giriş yap