• oha kadin bitti erkege sardilar! gormek istemiyorsan gozunu cevir ayi.
  • arkadaşa doğu illerine gitmesi tavsiye edilmiş...

monako'da gömlek düğmesinin üstten üçünü açmış adamı durduran yerel polis ikisini bizzat gözümün önünde ilikledi.

buraya gelen turistler çoğunlukla almanın ve ingilizin paçozları. minibüse üstsüz binerler, aynı minibüste millet eş çoluk çocuk markete evine gidiyordur. markete girersin, tamam plaja yakındır ama market ulan burası it, t-shirt giyersin en azından. doğduğumdan beri deniz kültürü içinde bulunmuş biri olarak bu tarz hareketler son derece varoştur, bilen bilir. bilmeyen de tartışma açıp kendini rezil etmesin.

plajda giydiğin, plajdan ayrılınca gündüz giydiğin ve akşam vakti veya birleştiriyorsan gece giydiğin, en azından bu üçü farklıdır. asıl buna itirazı olan s..tirsin gitsin çölde yaşasın, g.tünü de taşa silsin.
  • vergi dairesine bu şekil gidiyorum kolaylık olsun diye.
  • bakılmadığı sürece görülmeyecek kişilerin eylemidir. külot dediği de slip mayo.

sen giyersin ya da giymezsin senin bileceğin iş, ayıplamanda da sorun yok ama bunu kendi içinde yaptığın sürece yok. sorsan yönünü değiştirmek için çabalıyor ama çükün sarkıp sarkmadığına kadar detaylı incelemiş.

bu kadar yarak delisi olmayın. her yerde, her web sitesinde, her ortamda yarak arayıp buluyorsunuz sonra şikayet ediyorsunuz.

wikipedia'da arama kısmına "yarak" yazıp "yarak" görünce şaşıran insanların resmi kurumlarının başında bulunduğu ülkede bir diğer yobazın aradığını bulmasıdır.

(bkz: 19 mart 2020 devletin vikipedi'ye ihtar göndermesi)
  • "külot" kelimesi kadar itici pis bisey yok şu hayatta.

don deyin ne bileyim iç çamaşırı diyin allah rızası için külot demeyin amk çocukları.
  • çocukluğunda yeteri kadar slip mayolu fedon’a maruz kalmış olsaydın bu kadar rahatsız olmazdın. görmek için sahile bile gitmeye gerek yoktu üstelik. gazetede, dergide, televizyonda, yaz boyu kafamızı çevirdiğimiz her yerde görürdük muhteremi. şimdilerde gözler fedona, medya slip dona hasret kaldı.
  • abartmışsın, doğal veya anadolu’ya git gibi yorumlarda bulunan ekşicileri yaz bitmeden önce slipleri ile meydanlara bekliyoruz. sen çükünü savura savura gezmeyi seviyorsun diye o manzaraya maruz kalanların memnun mu olması gerekiyor?
  • (bkz: yallah almanya'ya)
    kumsal,plaj, havuz dışında yapılıyorsa gezilen yer tatil beldesi olsa da öküzlüktür kıroluktur.

ortadoğunuza sokayım size bir şey olmasın.
    her yerin kendine göre bi adabı vardır.
    git bakalım plajında havuzunda çıplak dolaştığın o lüks otelin restoranına şortla, slip mayoyla, yarı çıplak, terlikle girebiliyor musun?
    nah girersin!
    modernlik çıplaklık değildir, modernlik kendine göre adeti, adabı olan yerlerin adabına uyabilme yeteneğidir.

ibadet yerine giriyorsan oranın kurallarına
    kumsala, plaja giriyorsan oranın kurallarına
    kentte yaşıyorsan oranın kurallarına uyarsın
    aksi her türlü öküzlük, yobazlık, kıroluktur.

bu işin meraklıları da .iktirsin o çok övdükleri almanya'ya gitsin, hans'ın .arağı, .aşağıyla yüzyüze mesut bir şekilde yaşasın. swh
  • belli ki yaşın genç. bizim çocuk olduğumuz dönemde babalarımız ve dedelerimiz slip mayo giyerdi kimsede koşarak kaçmazdı. ya çok geri kafalısın ya da başlık açmak için açtın...
  • şu aqepeli lere bakmassan görmessini anlatamadık, misal ben futbol sevmiyorum, peki napıyorum bakmıyorum ve görmüyorum işte bu kadar basit, benim için öyle bir spor yok, ne haberini dinliyorum ne muhabbetini, sizde deneyin sıkıntı yapmayın
hesabın var mı? giriş yap