• bu ramazan-ı, ramazana yakışır şekilde geçiremedik umarım bu şekilde geçirdiğimiz son ramazan ve sahur olur..şimdiden sözlük ahalisinin(inananların) ve islam aleminin ramazan bayramı mübarek olsun..
  • pandemi nedeniyle çok farklı bir ramazan ayı geride kaldı. süre boyunca evde ifa ettim. çalışırken uykusuz bir ramazan ayı geçirmiştim bu sefer uyku problemi yerine zamanı doldurmada güçlük çektim. son sahurun son 14 dk.sı rabbim kabul etsin nice yenilerini nasip etsin. amin.
  • aramızdan bazıları için gerçekten son sahur olsa da, kalan yıllarınızda, yaşanacak ömürde nice sağlıklı günleriniz, neşeli sahurlarınız olsun..
  • ezana son 10 dakika kala 2 sigarayı sıkıştırmaya çalıştığım sahurdur.
    edit: 2021 yılındaki sahurların içinde bulunduğumuz zor zamanlardan çok daha iyi olması dileğiyle.
  • 2020 nin son sahurunu az önce yaptık ve uğurladık. bu yıl içimiz, geçmiş yıllardan daha buruk. malum virüs nedeniyle bir çok şey gibi ramazanında hakkını veremedik. umarım bir daha böyle bir yıl yaşamayız ve mubarek günlerin heyecanından mahrum kalmayız.
  • son teravihte, son sahurda son iftarda "acaba gelecek ramazanı görebilecek miyim?" diye düşünmeden edemiyor insan. kıymetli zamanların her bitişinde hep keşke daha fazla ihya edebilseydim demekten başka bişey gelmiyor elden.
  • seneye görüşürüz.
  • hayırlısıyla son sahurumuzu yaptık. bir daha nasip olur inşallah.
  • allah, yenisine kavuştursun.
  • bir tarafta bayrama kavuşmanın sevinci,
    diğer yandan ramazana vedanın hüznü

her son sahurda yaşadığım karışık duygudur.
hesabın var mı? giriş yap