• sophos firmasının başarılı (ve kişisel kullanım için ücretsiz) antivirüs çözümü.
  • tarama engine'i cok yava$, windows folder'ini acinca bir saat ikonlarin yerle$mesini beklemenize yol acan kotu kodlanmi$ bir anti virus yazilimi.

ayrica uninstall edene kadar canim cikti, cok sorunlu.

(bkz: antivir)
  • su ana dek ben de memnunum. varligi yoklugu bir. sistem yag gibi kayiyor. asil isi olan virusu bakteriyi bilgisayardan uzak da tutarsa alisan'in olay bitmistir albumunu hediye ediyorum kendisine.
  • iki aylik tecrubenin ardindan tarafimdan tam puan aldigini belirtmek isterim. bu kadar sessiz ve hizli calisan, bilgisayari yormayan, her turlu sakat dosyayi ve internet sitesini aninda bloke eden antivirus zor bulunur. nicin buyuk kurumlarin bir suru para vererek tercih ettigini daha iyi anliyorum. microsoft security essentials denen sacmaliktan sonra bilgisayarin guvenli ellerde oldugunu hissediyorsunuz.
  • fc twente altyapısında oynayan 1996 doğumlu yunan sol bek. geleceğinin parlak olduğu söyleniyor.
  • bilgisayardan hiçbir şey anlamayan beni çıldırtan antivirüs programı. torrent indiremiyorum çünkü 'high risk website blocked' diyor. kaldırmak için de şifre istiyor. bi bilen çıksa keşke...
  • beta programına katılırsanız 1 yıl bedava kullanma fırsatı veriyor şu sıralar.
  • kaldırmak için uninstall işe yaramadı, safe mode işe yaramadı, regedit üzerinden kaldıramadım, uninstall programı indirdim kaldıramadı.

virüsten kurtulmak daha kolay. böyle saçma bir şey olabilir mi?
  • kendi kendine bilgisayarıma nasıl kurulduğunu anlamadığım program. ışık hızında çalışan bilgisayarım ağırlaştı, virüs mü bulaştı bir arıza mı var diye windows defender'a göz atayım derken bu programın aktif olduğunu gördüm. ağırlaşmanın sebebi bizzat kendisi olmalı. şu an kaldırmaya çalışıyorum.
hesabın var mı? giriş yap