• sünnetsizler tarafından tasarlanmalarindan kaynaklanır.
  • bende penis değil şort tahriş oluyor. öhöm.
  • sünnet olmanın getirdiği bir dezavantaj.
  • (bkz: hadi çözümünüz bir kadından gelsin)
    (bkz: mayo giyerken penise prezervatif takmak)

sanırım et suya değecek takıntınız da yoktur.
  • yururken $ortun icinde rende varmi$ gibi bir hisse kapilirsiniz.ilk bir kac gun idare edersiniz.fakat rende mekanizmasindan dolayi ''bir miktarini'' kaybetme korkusuyla annenize durumu bildirirsiniz.o da $ortun icine farkli bir astar diker.fakat kisa sureli bir cozum olur bu..
  • şort mayonun içine bildiğiniz slip mayo giyerek önlenebilecek sorunsal.
  • fileli mayoların zulmü. o mayonun içindeki file aynı zımpara gibi. hatta abartmıyorum o fileyi söküp duvara sürtsek zımpara görevi görür. fazla değil yarım saat o şortla dolaşmak vücutta sızıların başlamasına sebep oluyor. ondan sonra da 2 gün boyunca pişik olmuş gibi yürüyoruz.

hadi o fileyi mayodan yırttık attık denizden çıkarken o ıslak mayo bütün vücuda yapışıp hiç hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. teknoloji bu kadar gelişmişken şu mayoların daha rahatı neden satışa sunulmuyor bilmiyorum. mayonun altına slip mayo veya hiç olmadı slip don giyerek de bu sorunun üstesinden gelinebilir tabii ki; ama insanın hareket kabiliyetini kısıtlıyor bu şekilde de.

mayo üreticilerine açık çağrımızdır: lütfen şu mayolarınızdaki fileleri insan vücudunu rendelemeyecek, aşındırmayacak bir maddeden üretin. denize mi giriyoruz yoksa kıyma makinesine mi belli değil.
  • astarsiz şort alın, quicksilver billabong gibi markalarda genelde astar olmuyor. tahriş olacagına mal beyanı yapın, plaj orasi insanların götünü başını açtığı biyer aşın bunları.
  • sunnetin bir bug'idir. halbuse sunnetsiz olsa idiniz, koruyucu bu kabuga sahip olur idiniz. her halukarda kabuklusu da kabuksuzu da iyidir.
  • ucuz, kaliteli vs ile alakası yok, malesef o file kısmı hep yapıyor bunu. arada yapmayandenk gelirse 10-15 ene falan kullanıyorum onu..
hesabın var mı? giriş yap