• kişiye göre değişkenlik gösteren olay. şahsen ben, sorunlu kadınları daha çekici buluyorum. sorunu olmayan, hayatındaki her şey yolunda giden insanlar ile sadece yüzeysel konuşmalar yapabiliyorsunuz. havadan, sudan, dizilerden ve filmlerden konuşmak nereye kadar zevk verebilir ki? halbuki sorunlu karakterler daha derin oluyor. yaşadıkları acılardan ve bu acıların getirdiği tecrübelerden dolayı mental olgunluğa ve düşünsel derinliğe ulaşmış oluyorlar. konuştuğunuz her kelimenin altı dolu oluyor bu insanlarla. çoğu insan, sorunlu karakterlerden kaçınıyor; çünkü tozbembe hayatlarında en ufak bir siyah leke istemiyorlar. mükemmeliyetçi dünyalarının simetrik çizgisini bozmak istemiyorlar, yüzeysellikte boğulup gidiyorlar. halbuki bazen nefes almak için derinlere inmek, gerçekleri görmek için karanlıkta gezinmek gerekiyor.
  • şahsen "var sanki böyle bişey" dediğim tespit.

böyle değişik bi auraları oluyor, merak duygusu yahut yardım edebilme içgüdüsü ile kendilerine çekebiliyorlar.

edit; sığırın biri de aşağıya yazmış "daha kolay verirler" oğlum siz hakikaten eğitilmezsiniz lan!!! valla bak tükettiğiniz oksijen israf niteliğinde.
  • bir dahaki sefere tespitlerinizi beyninizle yapın gençler.

(bkz: canan karataylı)
  • sorunlu kadın denilince benim kafamda direkt böyle tipler beliriyor ve hiç de çekici değiller.

(bkz: koşarak uzaklaşmak)

tip 1

tip 2
  • konunun üzerine gidilmesi gereken başlık.
  • duygusal olarak ele geçirilmeleri, belli ve yerleşik bir duygu düzene sokulmaları, kabaca ehlileştirilmelerinin ancak yüce ve güçlü bir liderlikle mümkün olabileceğinin erkek zihnindeki yersiz gururundan kaynaklanır.
  • asla işim olmaz. hayatı zorlaştıran, çekilmez kılan hiçbir şeye tahammülüm olamaz.
  • (bkz: açılay)
    (bkz: yalan dünya)
  • demek baya sorunluyum dkdkkdkd
hesabın var mı? giriş yap