• 90 larda uşaq olmaq şeklinde başlıklara sahip yaran sözlük. an itibariyle kendimi kaptırmış bulunmaktayım, yazmaktan çok okuyarak katkıda bulunuyorum şu an ancak böyle giderse sayesinde azericem şahlanabilir. ` : swh`
  • ilham aliyev başlığına bakıldığında görülecektir ki bu da gol, orada da aynı eleştiriler, orada da aynı polis sitemleri. bir de buradan oraya gönderdiğimiz yazarlar olmuş zira aynı başlıkta azerice bir yazıdan sonra bizim tarzımızla yazılmış "bu neyin kafası lan?" bakınızı var.

biz kendi yazımızla yazabiliyor muyuz? biri beni aydınlatırsa boka saran ekşiyi çöpe atacağım
  • kayıt olurken nick hanesinin yanında uyarı olarak "biraz yaradıcı olun, ad soyaddan ibar?t nickl?r seçm?yin." yazıyor. takdir edilesi. (soru işaretlerinin yerinde küçük e harfinin aynadan görünüşü olacak tabi, çıkmamış burada.)

dipnot: kaydoldum da azerice bilmediğimden ebedi çaylak kalacağım sanırım.
  • sözlüklerindeki türk yazarların her cümle sonunda aybalam yazmalarına gülen yazarlara sahiptir :) siz başka kelime konuştunuz da biz mi yazmadık aybalam? ne yapalım kardeş kardeş karışmaya çalışıyoruz işte aranıza :)
  • azeri turkcesini anlamanin dusundugum kadar kolay olmadigini bana gostermis sozluk. usenmeyip adimi google translate ile azeri turkcesine cevirip yazar olmak, daha dogrusu su an icin okuyucu olmak istiyorum, anlamak bile bazen zor geliyoken nasil yazcaksam.

bir de turkiye basligi altina yazdiklari cok uzucu lan, dinci ulke diyip durmuslar... :(
  • bildiğin güzel olmuş bu! umarım vazgeçmezler. hem bizlere fazladan bir görüş açısı sunmuşlar. yolunuz açık olsun.
  • saatlerdir içinde fink attığım sözlük. türk qızları başlığına yazılmış şu entry ile baya güldürmüştür. yok lan o kadar da değil diyerek sinirlenmek istiyorsunuz ama tespitlerin naifliğinden kızamıyorsunuz ki arkadaş.
  • sol framei habire rastgele butonuna basılmışcasına değişiyor. değişik bir konsept
  • sözlükteki türk yazarlara güzel giydirmiş bir entry de içerir ahahaha.

http://www.soz6.com/entry/43537
hesabın var mı? giriş yap