şükela:  tümü | bugün
  • günlerce uyumak uyanmamak her şeyle herkesle iletişimimi kesmek istiyorum sözlük. eskiden bunu kolayca yapıyordum. yorganımın altında günlerce çıkmıyordum ve nefes alıyordum. şimdiyse o kadar zor ki...
  • dizilerde kadınlar kafasında havluyla duştan çıkınca ne güzel ya full makyajla falan çıkıyorlar.. keşke bizim banyonun duşundan da highlighter aksa..
  • ağlamak arkadaşlar. hem de öyle böyle değil. akan yaşın sıcaklığını yanan yüreğine katarak ağlamak. ölenlere,öldürenlere,sevenlere,gidenlere,yaşlılara,kalanlara,dövülenlere,dilenenlere, köpeklere, kedilere ve eziyet gören tüm hayvanlara, yetimlere, solan çiceklere,acılara,hastalara,insan olduğunun farkında olmayan hayatı içi boş yaşayan yıllarını yok yere kaybeden kişilere ve daha nicesine nicesine ağlamak.
  • leylaların, eylüllerin ve tüm çocukların mutluluk içinde yaşadığı bir güne uyanmak...
  • acısız bir yok oluş. gerisi gökyüzü ve kuşlar.
  • birer kullanma kılavuzu olmalı her birimizin, elektronik eşya misali. bana bu şekilde davranma, bana şunu bunu yapma dostluk, arkadaşlık ve aşkta.
    olmalı kesinlikle, hatta ve hatta daha sağlıklı ilişkiler adına asmalı her bir kimse üzerine.
  • bir daha dünyaya gelecek olursam, daha basit ve kolay anlayan olmayı tercih ediyorum.
  • bekliyorum, o ilâhi el tutup çeksin beni yukarıya, buranın tüm hengâmesinden kurtarıp yükseklere uçursun diye... çünkü bugünlerde tek istediğim, resmettiği o ilahi tabloya, o'nunla birlikte yukarıdan bakmak...
  • her şey çok güzel olsun.
  • kilo almamıza sebep olan eski sevgili, koca, flört ve bilumum insana tazminat davası açabilmeyi istiyorum.