• zeytinyağı sabun ile tubitak fuarında yer almak :(
  • 2 yıllık üniversitenin son senesinde sadece vize ve finallere giderek mezun olmuştum
  • havuzda 25 metre dipten gittim.

uluslararası olimpiyat komitesi anında altını taktı boynuma, 1 miyon $'lık çeki de cebime koyacaktı "orada dur aga" dedim. "ben bu işi para için yapmadım, yapmam da. saçınıza aklar düşmüş, büyüğümsünüz; verdiniz altını kırmadım. ama para işinde yokum. ben kendi kendime yeterim" buyurdum.!!!
  • orta okulda ortak sınavlarında tarih birincisi olmuştum bizimkilere bile söylememiştim veli toplantısında öğrenince annem şaşırmış hocanın karşısında. bana da kızmıştı ne meraksızsın söylemiyorsun bize diye.
  • bir zamanlar bir festivalde yoğurt yeme yarışmasını kazanmıştım.
  • satranç 3.lüğü var
    denemelerde başarılar var
    sunuculuk gibi organizasyonlarda başarılar var
    şimdi dart merağı başladı bakalım bir antrenörlük kopardık.
  • başarı mıdır tartışılacak hadise:

saat 4’te uyuyup 8’de uyanmak, hafta sonu tatilinde...
  • vikipedi maddesinde fotoğrafı olan tek türk youtuber'ın* o fotoğrafını çekmiş olmam.

enes batur ve burak oyunda ile de memleket olarak yakınım yoksa.
  • üniversite 1. sınıf öğrencisiyken redbull un düzenlediği kağıt uçak yarışmasında 1. olmam. bu başarıda küçükken yapmaya uğraştığım sayısız farklı kağıt uçağın ve tubitak ın yayımladığı katla ve uçur adlı kitabın faydası yadsınamaz.
  • üniversiteyi 3,62 gpa ile bölüm 2.si olarak bitirdim ve hiçbir işime yaramadı.

bir derginin düzenlediği sudoku yarışmasını kazanmıştım.

18 yaş altı tenis turnuvası 2.liğim var fakat kulüp içinde olduğundan o da bir işime yaramadı.
hesabın var mı? giriş yap