• ayakkabı yada terlik giyildiğinde "kesin içi sıcak diye böcek, akrep, örümcek girmiştir. ben onu giyince hemen ayağımı sokucak" düşüncelerinin şimşek hızında kafamdan geçmesi, bi anlık tereddüt, kalabalık ortamsa ayakkabıyı yavaşça giymek kimse yoksa silkeleyip giymek.
    grup halinde, mafya gibi, gezen kaz sürüsü bunlardan birkaçıdır.
  • sahilde yürürken balık tutan adamın oltayı birden ters çevirmesi ve oltanın gözüme girmesi sonucu gözümün kör olması işin garip yanı yaşadığım şehirde deniz yok, suyu ancak bardakta görüyorum. balık tutan adam da yok, sahilde de sadece tatile gittiğimde yürümüşümdür ama bu ilginç korkuya nerden sahibim bilmiyorum .

bir diğer korkum da tuvaletin deliğinden yılan yada kocaman fare çıkması .
  • sular geldikten sonra taharet musluğu kullanmak.
  • bir gün kaçıp gitmekten korkuyorum, bir daha asla dönmemek üzere. bunun benim için bir manası yok. ama gene de bir gün yapmaktan korkuyorum.
  • iki veya daha fazla kişi taksideysek asla en son inen ben olmam. öyle olduysam da alel acele inerim. taksicinin benim inmemi beklemeden birden gaza basmasından çok korkuyorum.
  • hamamböceği. küçücük hayvandan niye o kadar korkuyorum ki? basbayağı korkuyorum, inanılır gibi değil.
  • deniz. bi insan bu kadar sevdiği şeyden neden korkar ki
  • yere çakmak düştüğünde patlayacak sanmak.
    bu nereden yer etti aklımda bilmiyorum ama ne zaman çakmak görsem "yere düşerse patlar bu" diye korkuyorum.
  • elektrik.

----------iş ilanı----------
    jeofizik mühendisi-ankara

yeşillendiriniz.
    ----------iş ilanı----------
  • evlendiğim kadında geçmişten kalan bir ilişkisindeki büyük yarasını farkedemeyip ona kör kütük sevgimi sunmam.
hesabın var mı? giriş yap