• biraz incelendiğinde çok rahatlıkla anlaşılabileceği şekilde satın alınmış hesaplardan yazmaktadırlar.

yönetimin acilen harekete geçmesi gerekiyor.
  • şakirtler nasıl ki bilimde, sanatta tutunamıyorlarsa ekşi'de, twitter'da falan da tutunamazlar. şu anda bilinçli bir şekilde kitleler halinde bu mecralarda boy gösteriyorlar ama kalıcı olamayacaklardır. kısacası boşuna uğraşan yazarlardır.
  • bu ara bu arkadaşlarla çok sık karşılaşıyorum. bakıyorum adam mesaj atmış, en fazlası 100 entry civarında. hesap soruyor bilmem ne. pusuda mı bekliyordunuz kardaşlar?
  • ekşisözlük çoksesli bir platform olduğundan doğal karşılanmaları gereken yazarlar. ya da çeşit olsun diye herhalde.
  • hepsi denk gelindikce donuz ciftligini boylamaktadir.
  • bentderesi tarafından gelen yazarlara "ulan keşke iki kat kondom taksaydım" dedirtmişlerdir.

iş bu entry bir önceki entrye ithafen yazılmıştır; lakin silinmiş.
  • tahminimce üşenmeden sözlükteki tayyip ve akp karşıtı yorumları didikleyip çok kötüleyen insanlar.
  • bugün ekşide açılan üçüncü faşist başlık. olum, önce "sadece tahsilliler oy kullansın" dediniz. sonra "çobanla profesörün oyu" dediniz, sırada da bu var demek.

o parka özgürlük diye çıkılmadı mı? o parka çoğunluk azınlığı ezemez diye çıkılmadı mı?

ee bu ne şimdi? azcık tutarlı olun. şimdi de fişleme mi yapacağız?

ne demiş üstad "insanlar hangi dünyaya kulak kesilmişse öbürüne sağır". hiç duyma karşıt görüşleri. gel buraya 31 çek. zihinsel abazan seni
hesabın var mı? giriş yap