• hangi sporun ayakkabısı olacağına göre değişecek tavsiyelerdir.
  • puma alın.

bu kadar rahat ayakkabı giymedim hayatımda, hem tarzları da güzel skechers gibi değil.
  • (bkz: skechers) değildir.

günlük kullanım için kişisel önerim (bkz: new balance)

ne amaçla kullanacağınıza göre değişir. modelleri pek güzel olmasa da rahatlık bakımından oldukça başarılı bir markadır.
  • kalenji markasını denemeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. şu anda f/p oranı nasıldır bilemem ama yıllar önce koşu için aldığım modeli ayakta yok gibi ve tabanı çok rahat.
  • (bkz: skechers ve new balance) değildir.
    asics’in yeni çıkan modelleri efsane.
  • under armour: tabanı bu kadar kaliteli olup kalıbı bu kadar berbat ayakkabı yapmak…

ayağınız diyelim 42 numara. abartmıyorum 43 hatta 43,5 deneyin bu markadan. illa alacaksanız bu dediğimi yapın.

30 yıldır her ahvalde spor ayakkabı giyen bir insan olarak şimdiye kadar iki ayakkabının verdiği rahattan bahsetmem gerek:

1- skechers
    2-nike

skechers’lar 1 yılda tiftik atar, giyilmez hale gelir neredeyse. nike ise sanki bir tank adeta adamantiumdan yapılmış gibi sağlamdır. sonuç:

nike’tan şaşmayın derim.

madem bir review yaptık. diğerlerine de değinelim:

adidas, maalesef taban teknolojisi diye bir şey bu firmada var olmayan bir kavram. dış tabanla kafayı bozmuşlar. hayvan givi kaliteli dış taban alt taban kauçuğu kullanıyorlar yetmiyor araba lastiği markalarıyla çalışıyorlar falan. ama gelelim iç tabana… maalesef namının hakkını vermiyor.

puma’ya bir şeyler olmuş. flo falan mı satın aldı bunları? o iç tabanlık nedir abicim? hacı bayramın etrafındaki el arabası işportacılardan alınmış keçecen hallice. korkunç…

görüldüğü üzere elimizde kalıyor nike…

edit: herkesin ayak mekanodinamiği de aynı değil. o yüzden tüm tavsiyeleri dinleyip son kararı bizzat kendiniz deneyimleyerek verin.

ayrıca ayakkabı seçimi ile ilgili şöyle alalım sizi.
  • almayın
  • garalasdig..
hesabın var mı? giriş yap