• bazen de şöyle oluyor;

fuat akdağ: ayrıca türk futbolcuların çok yetenekli olduğunu da sözlerine ekleyen taribo west falanfilanbıkbık
    demirkol: yalnız bu konuda sergen'in bir sözü var o geldi aklıma ehejeh
    fuat akdağ: - durakla gözlüğü çıkar - nedir?, anlat
    demirkol: yok canım ben niye anlatim

tey allam

fuat akdağ: kulüplerin basınla olan ilişkilerinde, yazılan haberlerin yanlışlığı önemli bir yer tutuyor
    demirkol: yalnız biz biliyoruz, bu ülkede yönetim kurulu toplantısına cep telefonunu açıp masaya koyan ve basına tüm konuşmaları dinleten asbaşkanların olduğunu. bilmiyo muyuz?

tamam da biz bilmiyoruz amınakoyim..

türk futbol tarihinin en sevimli adamı fuat akdağ: diyarbakırspor cephesinde gelişmeler var ona bakalım biraz
    demirkol: yalnız bunu okuyabiliyo muyuz? televizyonda söyleniyo mu? söylim mi?

söyle mehmet abi allahın adını verdim söyle!
  • devamli takip ettigim, kacirsam da gunun gecesinde ntvspor internet sitesinden tekrarini izledigim program.

dikkatimi ceken sey su. fuat akdag'in olmadigi programlarda ercan taner yer aliyor. ve fuat akdag'in aksine mehmet demirkol'a "nasılsın?" diyerek basliyor, programi bitirdiginde de m. demirkol'un elini sıkıyor ve teşekkür ediyor. bu hareketi gercekten cok asil ve güzel.

fuat akdag ise program acildigi anda "fotomac gazetesi... vs.." diyerek söze basliyor. bitiminde de program bitti, iyi günler diyor.

evet, "spora dair seyler soyle, bunlar gereksiz ayrinti" diyecektir kimileri ama ben de böyle seylere takiliyorum.
  • net bir şekilde çok güzel program. en sevdiğimiz program. gün içinde tekrarları dahil 3 kere izliyorum, mütemadiyen şöyle oluyor;

şimdi manşetlere göz atalım.. " ateş düştügü yeri yaktı"-milliyet, " necati ateş yaktı"- hürriyet, " sami yen'de ateş yandı"-fanatik, " necati ateşledi"- fotomac, bir de ntvspor'a bakalım" galatasaray kupaya veda etti"-ntvspor

" kasımpaşa kaderine razı oldu-vatan, " kaderin cilvesi"- milliyet, " kader ağlarını ördü"-sabah, ntvspor'a bakalım " galatasaray 4:kasımpaşa 1 "- ntvspor

tamam kanks farklısınız..
  • tüp(çü) kafalı beşiktaşlıları sevindiren, kalan milyonlarca beşiktaşlıyı da utandıran dakikalara sahne olmuştur.

(bkz: #19404473)
  • lucescu beşiktaşı gibi program. pancu çıkıyor ahmed hassan giriyor, fuat akdağ çıkıyor ercan taner giriyor. lucescu da tabii ki "filiz".

fuat akdağ: vielen dank ne demek?

demirkol: benim almancam zayıf

fuat akdağ: filiz uyardı çok teşekkür ederim demekmiş. onu da mı bilmiyorsunuz dedi bir de..

tıpkı lucescu gibi 6 dil biliyor filiz abla, kariyerinin zirvesinde gönderilmez umarım.
  • bir spor programının verebileceği maksimum keyif konusunda bay tahmin'le yarışan program.
    yarım yamalak hatırladığım ama unutamadığım bir bölümde:

fuat akdağ bir küpürden uzunca bir paragraf okur. paragraf tek cümleden oluşmaktadır.mehmet demirkol'a görüşünü sorar:

f.a : ne düşünüyorsun?
    m.d : bu kadar uzun cümleler kurmaması gerektiğini düşünüyorum...
    f.a : ekhs ehks...evet biraz uzun olmuş...
    m.d : nefes nefese kaldın...

asıl konu da arada kaynadı gitti. zaten gereksiz bi konuymuş ki aklımda kalmamış*.
  • yaşanan kriz fuat akdağ tarafından iyi yönetildi ve aynı şekilde mehmet demirkol da yöneltilen suçlamalara çok sinirlense de üslubunu bozmamaya özen gösterdi. işte bu program bu yüzden bu kadar özel ve güzel. ahmet akpınar adlı yönetici özellikle mehmet demirkol'a ''mensubu olduğunuz kulüp yapılan transferlere rahatsız olmuş ki siz de...'' bilmemne diye saçmaladı ve dahası çok ayıp etti.

ha tabi telegol'e bağlansaydı, o programın yorumcularının hoşuna giderdi bu tatsızlık. ama yanlış adrese gitti ahmet akpınar.
  • bazen biz gerçek futbol severleri üzüyor bu program. şimdi gazetelerin sadece spor sayfalarını okuyan biz gerçek futbol severler program sayesinde ciddi bir kar elde ettik ancak seçtikleri haberler genelde bizi heyecanlandırmıyor.

şimdi bakıyoruz okunan haberlere ne "drogba aslan oluyor" ne "eto'o nun imzası yıldırım'ın kasasında" ne de "trabzon'da totti-yattara takası" gibi haberler var..

geçen hafta mesela fotomaç sezon açılışını yaptı ve eto'o-fener haberini manşetten verdi, ancak spor servisi bu habere yer vermedi. hep aklı selim, hep dengeli haberler nereye kadar?

taraftarı heyecanlandıracaksın, biz adriano hayalleriyle yatıp tomas jun gerçekleriyle uyanan bir nesiliz. biraz saygı..
  • bir program. ve bu programın gerçek yıldızı kesinlikle "filiz". zamnında beckham,zizu,ronaldo,raul, figo gibi yıldızların tüm kaprisini ve savunma yapmamalarını çeken makalele gibi. takımın arkasını topluyor. fuat akdağ ve demirkol her sıkıştığında kademeye giriyor filiz. sürekli yanlışları düzeltiyor. filiz abla seni hiç tanımadan çok seviyorum. iyi ki varsın.
  • şu an beşiktaş kulübü yöneticisi ahmet akpınar'ın çemkirmelerine hedef olan program. beşiktaş kulübünün bir yöneticisinin bu kadar alçalabileceğini tahmin etmezdim, şaşırdım. resmen mehmet demirkol'a "sen fenerbahçelisin, ondan 1 aydır bize sallıyorsunuz" dedi. oysa 15 dakika önce aynı demirkol fenerbahçe yönetimini topa tutmuştu.
hesabın var mı? giriş yap