• deri enfeksiyonlarında etkili antibiyotik
  • tablet, pomad, krem, göz damlası, iv formlarında bulunan ilaç imiş...

http://www.kocakfarma.com/…z.asp?durum=detay&id=366
  • kasık bölgemde sıklıkla beze çıkar. bir keresinde doktora göstermiştim, o da kıl kökünde bilmem ne olmuş diye teşhis koyup stafine kullanmamı söylemişti. işe yaramıştı. birkaç ay önce de yine aynı bezelerden peydah oldu bende. evde eniştemin utanmasa cilt kanserine bile önereceği mucize ilaç fucidin vardı, ondan sürdüm. ancak beze gittikçe büyümeye devam etti. tam özerkliğini ilan ederek benden ayrılıp ayrı bir organizma olarak hayatını sürdürecek kıvama gelmişti ki, evin ücra bir köşesinde, o doktorun bana yıllar önce verdiği stafine'i buldum. tanrım, son kullanma tarihi geçmemişti! gece yatmadan önce sürdüm ben de. sabah kalktığımda yarı yarıya küçülme vardı. birkaç gün sonunda tamamen yok oldu hatta. geçenlerde yine tekrarlayacak gibi oldu, stafine'i bir dayadım, anında kendini imha etti şerefsiz beze organizması. velhasıl, işini iyi yapan bir ilaçtır bu. kullanılmasına.
  • sivilce tedavisi içinde kullanılıyor.
  • (bkz: fucidin)
  • yanlışlıkla almam gereken saatten epeyce önce içince midemi yerinden oynatmış ilaç. ne olabilir ki demiştim ama çok fena kusturabiliyormuş. bir de gün yüzüne çıkmak için fırsat kollayan mide ağrılarınız varsa elinden tutup getiriyor.
  • arpacık için kullandığım kremin markası. göz damlası gibi damlatıyorum gözüme. fakat, o nasıl bir şeydir ki görüşümü on beş dakika iptal etti lan. hala zor görüyorum sanki.
  • sünnet yarası için kullanılan bir şey. dokunduğu yer yakıyor mudur nedir, perişan oldu çocuk.
  • stafine pomad ve stafine krem olarak iki çeşidi mevcuttur. sünnet çocuğuna krem olanı kullanın, pomad yakabilir.
  • mantar tedavisinde de kullanılabilir.
hesabın var mı? giriş yap