• o uzun sıra var ya kahve almak için bekleyen insanlatın olduğu, o sıradaki kimsenin siklemeyeceği davranıştır. 5 liralık kahve her gün aynı yerde içsen ne olacak içmesen ne olacak?
  • her zamankinden demektense “venti filtre kahve aynen sade “ demek , eğer yanınızdaki arkadaşlarınız vayt çaklt mokacı ise çok daha cool hissettirir .

onlar da eheheh bizimki de kahve mi be falan diye durumu şakayla geçiştirirler
  • her zamanki deyip barista ile samimi mi görüneceğim.geçenlerde tesadüfen tanıştım barista ile arkadaş ortamında gittiğimde selamlaşıp muhabbet ediyoruz o zaman çok havalı biri oldum ben.diğer şubedede 1 barista tanıyorum çocukluğunu bilirim oo havam x2 oldu

yahu bırakın böyle saçma şeyleri.starbucks ta herzamankinden demek ne demek sanki içtiğin sana özel kokteyl
  • tüketim toplumu angajesinin, toplumsal statü belirlediğini sanan kişi hezeyanı.

ek: imla
  • ne kadar vasat birisi olduğunuzu gösterir.

"sene olmuş 2018 insanalar nitelikli kahvenin dibine vuruyor. bu adam hala niteliksiz kahve içiyor." diye düşünür çevredekiler.

(bkz: nitelikli kahve)

not: a barista
hesabın var mı? giriş yap