• yaşanan saldırı sonucu çalınan kredi kartı bilgileri cidden endişe verici ama steam olan biteni hiç bir şey saklamadan biz kullanıcılarına aktarması kullanıcıların çeşitli önlemler almasını sağlamıştır. sony gibi insanlar mağdur olmaya başladıktan sonra "yav kredi kartları bilgileri de gitmiş, artık bankanızla cebelleşirsiniz." dememişlerdir.
  • mesele o ki steam / valve müşterilerin kredi kartı bilgilerini tutmak zorunda değil. hiçbir şirket değil. sen erğer sisteminde kullanıcılarının adreslerini, kredi kartı bilgilerini ve diğer tüm detayları barındırıyorsan bombanın üzerinde kıçını dayamış oturuyorsun demektir.

bana ve hiçbir normal kullanıcıya yaranamazsın. heyecanlı takipçilerin hariç.

ha steam, sony, valve, malve bu yazıları umursadığı için mi yazıyorum, yok yok. kullanıcılara steam wallet'a para atmamalarını öneriyorum şiddetle. kart bilgilerini bir şekilde tutabilir bu gerzekler. gidin dükkanından steam enabled oyunları alın. 5 10 kuruş fazla verin ama bilgilerinizi etrafa saçmayın.
  • son gelismelerden haberdar olmamla birlikte gotumun uc bucuk atmasina sebep olmustur. kredi kartini falan iptal etmek kolay; lakin nakit yerine kullandiginiz debit kartini steam'e baglayinca is biraz cetrefilli olmaktadir.

isin yoksa bankayi ara, ugras simdi.
  • sevdiğimiz saydığımız itibar ettiğimiz fekat enteresan bir şekilde her kıtada oyunları farklı fiyata satan internet tükkanı.

şimdi cod mw 3 için

usa fiyatı 60 $
    uk fiyatı 64 $
    avrupa fiyatı 81 $
    biz buradan 70 $'a alabiliyoruz.
    rusya fiyatı ise 25 $

tamam ürünlerin ekonomik koşullara ,toptan satış fiyatlarına vesaireye göre fiyatının değişmesi normalde aynı oyunu 500 kilometre ötede 50 dolar ucuza oynamak ne demek oluyor lan ? kimi zikiyorsunuz ?

zöge :

http://www.steamprices.com/…f duty modern warfare 3

alın a.q. yalan mı söylüyoruz.

899 ruble 52 tl değil mi ?
  • hala inatla videoların sesini ayarlayamadığımız program. mute tuşuyla nereye kadar valve efendi?
  • hafta sonu yaptığı free play magicka weekend etkinliği ile azıma bi kaşık bal koyup şimdi oynamak istediğimde önce bi oyunu al bakalım diyen ortam. oyunu malum yerlerden aratmaya üşenip satın aldım sözlük. büyük bir pazarlama oyunun kurbanıyım.
  • yine indirime girmiş. bu biter gelecek ay yılbaşı indirimi başlar herhalde. böyle böyle para biter.
  • autumn sale adı altında duke nukem forever, cod black ops, mass effect 2, test drive unlimited 2'nin de aralarında bulunduğu bir çok oyunda fena indirimler yapmaya başlamışlar.
    valla bence saldırın, saat 20'de bitiyor satın almalar...(swh)
  • ben bu adamın en çok ilyas salman' a benzeyişini bir de mütevaziliğini seviyorum arkadaş.
  • sanırım thanksgiving (şükran günü) olayı ile alakalı deli indirimler var. günlük indirimler ve daha bir çok 5 günlük indirimler mevcut.

fallout new vegas 10usd... skyrim'den başını kaldırabilecek rpg severlere duyrulur. (28 kasıma kadar bu kampanya)
    ek paketleri de çok ucuz.

steam akıyor millet...

ps : autumn sale'miş ya la.. thanksgiving değilmiş.
hesabın var mı? giriş yap