• "sezai turkes fevzi akkaya" demek oldugunu bildigim ve bununla gurur duyamadigim, bilimum uckagitlara gebe insaat ve turizm ve ticaret ve limited ve guzellik sirketi.
  • sezai turkes - fevzi akkaya do$eme atelyeleri..
    ya da "s"uyuna "t"udurdugumun "f"uturist "a"ngutu
  • bu amcamlar adına bir iki okulda mevcuttur.
    ilk açılan okul malazgirt'de olduğunu biliyorum
    (sezai türkeş illa türklerin anadoluya ilk girdiği yere yapmak istemiş okulu)
    diğer okuluda gebze'de
    başka yerde var mı bilmiyorum...
    (gereklide olmayabilir)
  • profesyonel yöneticilerin batırdığı inşaat şirketi
  • aile şirketi olamadığı içinde batan şirket...
  • sedef tersanesinde almanya'ya 2 adet gemi yapmaya kalkışmaları, gemileri rezil etmeleri ve sonuç olarak tersaneyi kalkavanlara satmak zorunda kalan yönetim fakiri şirket.
  • profesyonel yöneticilerin amatör ruhla içini boşalttıkları; ölmesin ama biraz daha sürünsün diye bir sürü operasyon yaptıkları holding...bir çok alanda yatırımları vardı; inşaat, enerji, haberleşme vs ama sıra ile hepsinden çekildiler...

en son enerji ve haberleşme alanındaki iki şirketi birleştirip bir seferde tasviye ettiler, yazık ettiler...hadi bir örnek vereyim bu batırılan şirketin yaptıkları hakkında; rumeli hisarını civarındaki boğaz atlaması (hani şu kocaman kırmızı beyazlı direkler ve üzerindeki teller) onların çalışmasıdır, dünyadaki bir kaç örnekten biridir...dedim ya, yazık ettiler...
  • magazin basınında sık sık veliatlarının boy gösterdiği şirket. sanırım nur taskent ve sezai taskent veliatlar.
hesabın var mı? giriş yap