• her eyalette, ulkede uygulamalari az cok degi$ebilir bunlarin. buna bagli olarak fiyatlarinda da farkliliklar olur. yine mu$teriler acisindan bakicak olursak, kimisine genelde 20-30 ya$ arasi insanlar giderken bazilarinda ya$ ortalamasi 40'in uzerindedir. tabi boyle olunca eger 20'li ya$lardaysaniz genelde orta ya$in ustundeki insanlarin gittigi clublara gitmememekte fayda var, zira buralardaki kizlar sizin ogrenci oldugunuzu ve bu nedenle orta ya$li bir adamdaki kadar paraniz olmadigi du$uncesi icine girerler. bu da size yakla$imlarini ve performanslarini olumsuz etkileyecektir. lakin kizlarin kalitesi acisindan bir fark yoktur, hepsi da$tir. strip clublar tam bir para emme merkezleridir. i$in ucunu kacirirsaniz sifiri tuketirsiniz, o yuzdendir ki daha oraya gitmeden planinizi ve butcenizi iyi yapmalisiniz. bir kere $unu kafaniza sokun, eger bu i$ icin butceniz kisitli ise kesinlikle "aman her kizla lap dance yapiyim, aman $u da gelsin bizim masada otursun iki laf edelim" demeyin, mali acidan tam bir felaket ya$arsiniz. kizlarin en azindan %70'i cok guzeldir. sizin yapmaniz gereken ilk toplu sahne dansindan sonra (ki bu toplu danslar cok onemlidir cunku tum kizlari bir arada ancak bu esnada gorebilirsiniz) maksimum iki kizi gozunuze kestirip sadece onlara odaklanmanizdir. mesela bizim burdaki clubda iki farkli dance olayi var, bir tanesi ozel odaya girip $50 bayilarak yapilan, bir de $25 verip arkada yarim insan boyu duvar ile cevrilmi$ olup diger mu$terilerin de ayni kanepe uzerinde i$ tuttugu yerler de yapilani vardir. ilkinde kizimiz anadan uryan soyunurken, ikincisinde alt kisimi cikarmaz. normal $artlarda kizlari ellemek yasaktir ama bazen hafif dokunu$lara ses cikarmazlar. tabi kizdan kiza da degi$ir bu, mesela bir tanesinin bacaklarina ellerimi uzattigimda bir hi$imla bileklerimden tutup kenara ittirmi$ti kollarimi. i$in kotu yani bu tip ozel danslarda sure cok cabuk gecer, nasil gectigini anlamazsiniz, tadi kursaginizda kalir. bittiginde kiz "would you like one more dance?" dediginde istemeye istemeye hayir dersiniz, zira i$in ucunda $'ciklariniz vardir. yaninizda mutlaka cash bulundurun zira paraya ihtiyaciniz olur da yakinlarda bir yerde atm yok ise, bu strip clublarin icinde bir ko$ede hazir bulunan makinelere kalirsiniz ki bunlar %8'lere varan kesintiler ile (cektiginiz paranin miktari ne olursa olsun) banka hesabiniz heder ederler. bir de bu strip clublarda ozellikle her tipten kizlarin olmasina ozen gosterirler. mesela en az bir tane chubby, bir tane gozluklu, bir tane zenci bulundururlar ki her damak tadina hitap edilebilsin. genelde zenci mu$teriler zenci kizlara daha cok giderler. genelde club'in buyuklugune ve kiz sayisina gore degi$mekle birlikte birkac tane populer kizi vardir her clubin, erkeklerin cogu bu kizlara odaklanir, tabi kendisinin diger kizlardan daha fazla begenildiginin farkinda olan kiz da ne yazik ki i$inde daha bir profesyoneldir. ne yazik ki diyorum cunku bunlar "hemen i$imi yapip, parami alip cikiyim" du$uncesindedirler. bunlarin yaninda tipi cok da cekici olmayanlar lap danslara her zaman yogun olarak talep bulamayabilirler, bulduklari zaman da mu$teriyi maksimum memnun etmek icin yuksek performans gosterirler. surekli gittiginiz strip clubda eger ayni kizlara ilgi gosterir ve dans olayina girerseniz dah sonralari her gidi$inizde bu kizlar sizi taniyacak ve cuup diye yaninizda biteceklerdir.
  • istanbulun tek eksiği olan olgu, mekanlar silsilesi.
    her zaman çok eksikliğini çektiğim ve hala da çekmekte olduğum, toplumun psikolojik sağlığı ve sosyal gelişimi açısından son derece gerekli olduğunu düşündüğüm kurum veya işletmeler.
  • ülkemde tiyatrolar kadar yaygın olsalar (aslında azıcık daha demek istedim) türbanlı insanların içeri alınmadığından, içeride ibadet edilemediğinden yakınılıp revize edilmeye çalışılırdı.
  • avrupanın bir şehrinde en ilginç deneyimimi yaşatan yer.

daha önceden de gitmiştim. arkadaşlarımla, kız arkadaşımla, patronumla vs.
    bu gidişim de iş arkadaşlarımlaydı.
    2 erkek 2 kadın olarak gitmiştik.

sahneye yakın yerden masamız rezerve edilmişti.
    bu gittiğimiz klüp, sadece striptiz ile kalmayan bir yerdi, seks tiyatrosu olarak geçiyordu.

her neyse, içkilerimizi içip bir yandan sohbet ederken, bir yandan da sahneyi izliyorduk.
    sonra sahneye upuzun mavi saçlı bir kadın çıktı.
    solo performans yapacaktı.

belirli bir süre şovuna devam ettikten sonra sahneye birisini çağırmak istediler.
    kadın veya erkek fark etmiyordu, gelecek kişinin üzerinde devam edecekti şov.
    çoğu kişi çıkmak istese de çıkamıyordu belliydi.
    mekanda 500 kişiden fazlası vardı.

masadaki arkadaşlarım elleriyle beni gösterdi.
    sahnedeki kadın bana döndü ve işaret parmağıyla gel dedi.
    ben tabi utancımdan hayır diye kafamı salladım.

sonrasında kadın başkalarını çağırdı.
    kimseden ses çıkmayınca kadın bir kez daha bana döndü.
    ''ne olacak en fazla'' deyip, sahneye doğru yöneldim.

yaslanacak kısmı olmayan, süngerden bir koltuğa oturttu beni.
    seyirciler alkışlamadan duramıyordu.
    adımı sordu söyledim, sonra adımı dj gibi birisine iletti ve herkes tezahurat yapmaya başladı.

güzel gidiyordu.

sonrasında üzerimi çıkardı.
    pantolonumu.
    kulağına bu kadar yeter dedim.
    tamam dedi.

sırt üstü uzandırdı beni ve üzerimde dans ediyordu.
    kendisi tam çıplaktı ve bir yandan dildo ile şovuna devam ediyordu.
    ben ise tavana bakarak, ne işim var burada sorusunu kendime soruyordum.

5 dakika sonra, bir anda iç çamaşırımın olmadığını hissettim.
    çıkarmamıştı.
    kesmişti.

ve iç çamaşırımı sahnenin hemen yanında bulunan bekarlığa veda partisine gelmiş kadınların olduğu masaya attı.

prezervatifi çıkardı fakat ben artık doğrulmuştum ve kafamı net bir şekilde sallayarak bu kadarı yeterli demiştim.
    kalabalık çıldırıyordu adeta.
    fakat utancımdan, penisim adeta içine kaçmıştı.

dj ışıkların söndürülmesini söyledi ve sahneden indim.

indikten sonra arkadaşlarıma sordum ve onların bu şekilde olduğunu bildiklerini, çok çok az sayıda kişinin çıktığını belirtti.
    sonrasında 2 ay boyunca sınırsız içki ve kucak dansı kazandım sahneye çıkışım yüzünden.

ilk defa yüzümün kızardığını gördüm.
  • sevgilisiz gecen sevgililer gunleri icin super aktivite mekani. paraniz fazla geliyorsa, uzaydan gelmis ciplak disiler, lap danceler filan diyosaniz gitmeniz gereken yer burasidir. surekli paramin emilmeye calisilmasini rahatsiz edici ve asiri buldum. para hic sorun degil mentalitesi gudulerek gidilirse super eglenilebilinir lakin.
  • caktirmadan kiz kesmenin ayip sayildigi mekan. erkegin basini donduren, "yeter yaa ben gidiyorum" diyerek fatal error verdiren dukkan. en guzelleri kanada'daymis. *
  • kumar, uyuşturucu, sigara-alkol vb bağımlılıklarınızın olmamasını erdem saymaktaysanız, bunlardan birine hiç adım atmamışsınız demektir.
  • dün gece gittim bir tanesine. çok kaliteli bir yer değildi kanımca, öyle amerikan filmlerindeki gibi çıtır kızlar ağzınızın içine girecekmiş gibi dans etmiyorlardı. ama en azından ölmeden önce yapılacaklar listemden bir madde daha eksildi.
hesabın var mı? giriş yap