• hiç akıllıca değildir. özgecan'ın katilleri ölmekten beter olsun, en büyük acıları çeksinler, yatamasınlar... ama bu acının rüzgarı ile, elindeki her gücü çıkarına kullanabilen şu an ki hükümete idam yetkisini vermek büyük faciadır.
  • her idam konusu açıldığında en önce bilumum akp'linin, dincinin balıklama atlamasından biraz bile kıllanmayanların yapmaya çalıştıkları şey.

idam gelince sanılıyor ki tecavüzcü, katil asılacak. ne güzel saflık.
  • vahşice işlenmiş bir cinayet bu cinayeti işleyenler hayvan demek bile bir iltifattır ama ne olur arkadaşlar bu öneri art niyetli kullanılabilir bence ölüm kolay kurtuluştur bırakın ömürlerini hücrede kafalarını duvarlara vurarak ölene kadar bu azapla sürünsünler
  • hata olur.
    idam gelsin demeyin n'olur.
  • (bkz: #49183260)
  • ilk bizden başlamak.
    özgürlük, insan hakları, kadın hakları, demokrasi, doğa, bitsin bu yolsuzluklar...tık bu da gitti...
    bilmiyorum ki bu işler nasıl olacak? mevcut hükümete böyle bir güç vermek akıl karı değil, zaten ellerindeki güçle delirmiş durumdalar.
    sözü geçen tecavüzcü puştlar içinse inatla söylüyorum ki ay elimizden kaydı ile bir linç gerekli. bu konu insan hakkından falan çıkmış çünkü bu bir düşünce kadar masum değil hırsızlık değil ulan cinnet geçirirsin cinayet işlersin o bile değil.
  • nufus 40 milyona duser.
  • la adamlar idam yetkisi yokken bile onlarca genci öldürdü. idam yetkisini versen ne olacak yani? ver de uğraşmasın biber gazıyla, kapsülle, copla. direk asıversin bizi de o da uğraşmasın biz de. acı çektirmez en azından.
  • ülkede ne asker ne de gazeteci kalırdı heralde ; muhalif düşünceyi saymıyorum bile.
  • demokrat parti dönemindeki gibi canlarının istediğini vatan haini ilan edip sallandırırlar. her hafta bir idam.
hesabın var mı? giriş yap