• müdürüm dediği için yerin dibine soktuğu öğretmenin ahı tuttu sanırım. dahada yüzünü görmeyiz inşallah hayatına boş işler müdürü olarak devam etsin.
  • türkiye cumhuriyetinin gelmiş geçmiş en kötü spor bakanı olarak anılacak insan.
  • artik baba meslegi dublaj turkcesine donebilir. egeboyla mentionlasmaya daha cok firsat bulucak.
  • dun halk tv'de anlatilan olaya gore rte den tokat yememistir. tekme tokat dayak yemistir. sebebi ise mersinde duzenlenen akdeniz olimpiyatlari ile ilgili bir ihaleyi basbakanin baska bir kisiye vermek istemesi uzerine telefonda bunu kendisine soyleyen burokrata karsi basbakanla ilgili agzina ne gelirse soylemekmis. telefon konusmalarinin kayitlari basbakanin onune gidince de basbakan tarafindan cagrilmis ve olaylar gelismis.
  • sevdicegi tarafindan terk edilmistir.
  • üstü çizilmiş olan ay yüzlüm:)
    yediği dayakla kalmış.

çok üzüldüm :)))))
  • bakanlıktan ayrılması şahsıma hüzün vermiş kişilik. olmadı suatçım bu. ülkemizde dünya doping merkezi açılır diye bekliyorduk halbu ki.
  • reza zarrap ile tanışıyor olmaları sebebi ile yeni gelecek dalgada adı geçme ihtimali karşısında bir önlem olarak bakanlıktan alınmış kişidir. artık o kadar yıprandıki hükümet, tekrardan bir bakanın adının bu olaylarda geçmesine tahammül edilemezdi. belki hiç bir suçu yoktur ama bir önlem olarak alınmıştır. çünkü reza ile samimi sohbetlerinin olduğu pek çok fotoğraf karesi dolanıyor bu günlerde.
  • suati harcadilar matmazel :/
    eski bakan, yeni bos isler muduru.
  • ben de " kına" muhabbetinden gönderildi sanmıştım. amma safım yahuuu !
hesabın var mı? giriş yap