• ytü inşaat mühendisliği bölümü öğretim görevlisi.
  • istanbul üniversitesi'ndeyken "jeolojiye giriş" hocalığımı yapmış kişi. iyi hocadır, insandır... sağ olsun.
  • 70'lerin sonunda necdet niş'in görevine son verilmesiyle birlikte kısa bir dönem fenerbahçe'yi çalıştırmış eski zaman futbolcusu ve teknik adamı.
  • fenerbahçe ve a milli takım'ın eski kalecisi, trabzonspor'un türkiye birinci futbol ligi şampiyonluğu'nu ilk kez kazandığı 1975-1976 sezonunun başlarında takımı çalıştıran antrenör.

yanlış bilmiyorsam ilk yarının ortalarında görevi ahmet suat özyazıcı kendisinden teslim alıyor ve ahmet suat hoca artık o saatten sonra, şu an türkiye'nin en çok şampiyonluk kazanan iki hocasından biri olduğu yola çıkmış oluyor.
  • depremlerle ilgili insallah, masallahli bilimsel aciklamlarda bulunan prof.

yersen.
  • trabzonsporun ilk şampiyonluğunda ilk 13 hafta teknik direktör olarak görev yapmıştır. akabinde istifa etmiştir. bu 13 haftada deplasmanda gsyi yenme, deplasmanda fb ile berabere kalma gibi başarı olarak nitelendirilebilecek skorlar, o zamanlarda hiçbir başarısı bulunmayan trabzonsporu kandırmamış ve adana mağlubiyeti sonrası yılbaşına yeni hocası ahmet suat özyazıcıyla girmiş ve çok uzun bir süre içerde yenilmeyerek efsane yılların başlangıcı oluşmuştur.
  • twitter'da dün olan marmaris depremiyle ilgili çok tehlikelidir sinyali veren profesör. (bkz: 28 haziran marmaris depremi) tarih boyunca çok şiddetli depremler üreten bu bölgenin harketlenmesi endişe verici. bu kadar derinde olup, bu kadar şiddetle hissedilmesi ise ayrı korkutucu.

söylediklerine göre afrika levhası, anadolu levhasının altına kaymaya çalışıp, sıkıştırarak deprem üretiyor. buradaki en son büyük deprem, 25 nidan 1957'de 7.1 büyüklüğü ile fethiye rodos arasında yaşanmış. bu depremden sadece 7 saat önce 6.2 ile yoklayan deprem halkın sokaklara çıkmasına neden olduğu için can kaybı az olmuş. dilerim böyle bir şeyle karşılaşmadan atlatırız süreci. kaynak

ülke her bakımdan çok gergin. anadolu'nun her yerinde deprem oluyor. gerçekten bütün felaketler 2020'yi buldu herhalde.

hocanın twitleri
  • şu an fox haberde yayında yerinde ve sakin şekilde açıklamalar yapıyor. şükrü hocanın tanıdıkları da hatay'daymış ve orada yeterince yardım olmadığını belirtti.
  • hafif yalama gibi duruyor ama daha çözemedim.
  • son zamanlarda deprem hakkında dinlediğim en haklı fikirlere sahip olan ytü profesörü. kendisinin söylediklerine celal hoca ve mustafa erdik dahil olmak üzere bir çok hocadan daha fazla inanıyor ve güveniyorum.
hesabın var mı? giriş yap