• sedat peker'in açıklamalarından sonra emniyet özışık kardeşlerin evine baskın yaptı. lakin özışık kardeşlerden süleyman olan baskından hemen önce yurtdışına çıktığı söyleniyor.

edit: kaynağın güvenilirliği konusunda şüphelerimin oluşmasından ötürü iddianın temelsiz olabileceği kanaati hasıl oldu. özür diliyorum eksi ahalisi. kandırıldım. hakkınızı helal edin.
  • bir gün tüm hırsız ve namussuz akp'lilerin yapacağı eylemi şimdiden yapmasıdır.

akıllılık etmiş.

biz de arkalarından kendileri gibi şunu diyeceğiz: ''akıllı olanlar gitti! akılsızlar burada kaldı!''
  • kötü olan herkes bir şekilde kurtuluyor.
  • hah tamam işte. bir youtube serisi de özışık kardeşlerden bekliyorum.

çekirdek de yetmeyecek, bira falan stoklayıp izlemek lazım.

kaçış değildir, soruşturma açılması talimatından 5 gün sonra çıkarılan ifade arama ve tutuklama kararı "denetimsiz serbestlik" sayılır. dostlar alışverişte görsün.

peşin edit: son cümlede ki "dostlar" ve "alışveriş" kelimeleri ironi içermemektedir.
  • özışık hızında hareket ediyorlar.
  • iddia doğru ise soralım sayın özışık'a: bağımsız ve adil türk yargısından neden kaçtınız beyefendi? suçunuz yok ise zaten beraat edersiniz. niye "fetöcü teröristler gibi" soluğu yurt dışında aldınız?
    yurt dışına kaçan teröristtir çünkü, fetöcüdür, bağımsız türk yargısına güvenmiyordur değil mi?
  • yerli ve milli bir kaçıştır, tek amacı güçlü türkiye'yi yurt dışında da temsil edebilmektir..
  • of of o da konuşursa ki konuşacaktır, akp nin bütün pisliklerini halk olarak öğrenmiş olacağız.
  • bizi kıskanan ülkelere kaçar hep bunlar.. baktılar allah da kimsenin belasını vermiyor..
  • lan o değil de bu hadi hep kaybeden oluyor, ben de en çok ona gülüyorum...
hesabın var mı? giriş yap