• en sevdiğim parçalardan biridir, belki bir strat sahibi olmamda teşviklerden biri bile olabilir. cover dinleme alışkanlığımı yüzlerce versiyonunu dinlememle alevlendirmiştir. knopfler'ın tekniği çok hoştur, o groove ve zor olan sadelik, gitarı penasız çalmayı seven birisi olarak çok hoşuma gider.
  • 25 yıldır gitar çalıyorum, neden şimdiye kadar öğrenmediğime inanamıyorum. dünyanın en güzel gitar şarkılarından biridir, ve ben şimdiye kadar çalmayı denememişim...
    öğrendim çok şükür, çalması da kendisi kadar güzel ve zevkliymiş. evet ben pena ile çalıyorum, ama yine de müthiş bence...
  • ne zaman youtube üzerinden müzik dinlesem, ve bir şekilde bir sonraki şarkıyı seçmeyi unutsam, algoritma otomatik olarak bana sultans of swing açıyor.

bu sekmiyor ya, herşeyde böyle.

tamam, çok seviyorum eyvallah, ama kel alaka türler dinlerken de yapma be abi?
  • ekşi'de flash tv konusunu araştırırken bir yazarın değindiği şarkı. üç saniye dinledim resmen bayıldım.bu kadar zor beğenen biri olarak ilginç geldi.
  • başıma bir şey gelmeyecekse ifade etmek isterim ki oldum olası hiç sevemediğim, ve sahip olduğu repütasyonu da overrated bulduğum dire straits parçası.

bir şekilde youtube olsun spotify olsun, algoritmalarıyla sürekli bu şarkıyı getirip burnuma dayıyorlar, inatla geçiyorum ama her seferinde geri gelmeyi biliyor.

edit: şu versiyonu güzel *
hesabın var mı? giriş yap