• bir kiz kafalanir, çocuğa yollanır, "bak ben de sünnet olmadan senin gibiydim" dedirtilir, daha sonraları bu çocuklardan seri katiller çıkar...
  • sunnetci:ay ay ay kaydı ustura!!neyse kökünden alıverelim bari, sevdiğin bi kız ismi var mı yavrum?
    sunnet cocugu:??!?!! **** anneeaaaa!!!
  • -hadi bakalım şansın varken son bi kez ayakta işe istersen
  • "sapina kadar erkek olmak" cumlesi yanlis anlasilabilmekte bazen
    (bkz: yasaklar)
  • diger henuz sunnet olmami$ mahalle cocuklari tarafindan dugun oncesi $u mani soylenir: "be$ dakka kaldi, ahmet fitili aldi, yumurtanin sarisi, gitti cukunun yarisi".. sunnet olacak cocuk (ornekte ahmet) "yaa gidin yaa baba yaaa" diye aglamaya ba$lar.. bu arada bu tekerlemeyi ne$eyle soyleyen cocuklar (ornek: ben) iclerinden "cukun yarisi gitmesi" konusunu kafalarina takarlar bilahare demoralize olurlar..
  • ucunu pilava koyduk sana yedirdik demek çocuğu baştan demoralize edecektir.
  • parkinson hastalığına tutulmuş bir kişiye sünnetçi modeli vermek
  • evinizin salonunda neredeyse tüm eş dostun gözü önünde sünnet olmak ve tam o esnada hoşlandığınız komşu kızını karşınızda görmek.. çükü mükü unutmuştum valla...
  • zaten demoralizasyonda uc noktalari ya$amakta olan sunnet cocugunun kafasinda $ekillenen binlerce felaket senaryosuna ek olarak cocugun kafasina sokabileceginiz pek bir hadise kalmami$tir aslinda. onun icin "pipi" ve "kesmek" kavramlari zaten yanyana geldigi andan itibaren yeterince deh$et verici etmenlerdir. lakin siz firsattan istifade edip iki uc soz dahi olsa ekleme yaparsaniz ilerleyen zamanlarda psikolog ve/veya psikiyatristlerin cocuk uzerinden tatmin edici boyutlarda maddi cikar elde etmelerine sebebiyet verebilirsiniz.

bu caba nedendir diye soracak olursaniz buyuk ihtimal cevabi sunnetiniz esnasinda olay mahalline konu$lanmi$ bir veya birden cok felaket senaristinde gizlidir. acikca soylememiz gerekirse siz, sadece size yapilanlarin intikamini almanin pe$indesinizdir.
  • uzerinde; elinde satırla cocugu kovalayan sünnetçi karikatürü bulunan davetiye bastırmak.
hesabın var mı? giriş yap