• gerçek olup olmadığı yönünde çok söylenti vardı bu delikanlının. fm 2008 çıkarken ya mahkeme kararıyla yaşını küçülttürdü ya da gerçekten 5 yıl boyunca aynı yaşta kalmayı başardı. ama hala porstmouth ciavrındaymış kendisi bir söylentiye göre.
  • bunun "potential ability"si -2 idi galiba. o yüzden piyango gibidir biraz ama bi gelişirse ortamı siker atar. tıpkı aşağıdaki koçlar gibi:

(bkz: alessandro simonetta)
    (bkz: alessio cerci)
    (bkz: giampaolo pazzini)
    (bkz: riccardo montolivo)
    (bkz: simone padoin)
    (bkz: leonardo pischulichi)
    (bkz: patricio perez)
    (bkz: irfan başaran)
    (bkz: aaron lennon)
    (bkz: thomas job)
    (bkz: greg etafia)
    tabii ki (bkz: freddy adu)

bi de ben... oyun da olsa siyah beyaz formayı giymek nası bi haz anlatamam...
  • serinin en güzel oyunlarından championship manager 03/04'te oyuna 15 yaşında, yanılmıyorsam portsmouth'un kadrosunda başlayan, 6 yıl sonra gecenin bi yarısı akla gelen forvet. birkaç yıl içinde mükemmel bir oyuncuya dönüşüyordu. gerçekte nedir ne yapmıştır bilemem. bahsi geçen oyun gerçek hayatta pek bir numarasını görmediğimiz çok fazla yıldız barındırıyordu zaten.

(bkz: evandro roncatto)
    (bkz: jose julian de la cuesta)
    (bkz: carlos daniel hidalgo)
    (bkz: freddy guarin)
  • hiç unutmuyorum, arkadaşıma ziyarete gittiğim bir gün çocuk "gel lan gel yeni maxim tsigalko buldum amk" diyerek tanıştırmıştı beni bu arkadaşla. gerçekten de iyi yetişirse neredeyse cm 01/02 tsigalko'su performansı verirdi. anatoli todorov ile çift forvetin dibine vururduk 4-4-2 diamond taktiğiyle. hey gidi günler...
  • cm 03/04'te tanıştığım, nickime ilham kaynağı olan tecavüzcü forvet.
  • bu sağ ayaklı (bazen sadece sağ) futbolcuyu cm'de 4-4-2 taktiğinde todorov ile oynatan garip insanları öğrendiğimiz başlık.

supat sol ayaklı evandro roncatto ile oynar. eğer ki yoksa sıçraması iyi bir solakla oynayabilir. todorov ile oynarsa todorov sol forvetse tam bir felaket olur çünkü todorov'un takım oyunu 3tür. ha supat sol forvetse o zaman da bitiriciliğinin tam hakkını veremez todorov gol kralı olabilir.
  • cm 03/04'ün wonderkid'i. kayboldu gitti veya ben öyle sanıyorum.
  • söylentilere göre hala portsmouth şehrinde yaşayıp şeflik yapan eski futbolcu.
  • aslında porsmouthtta falan oynamayan bir pazar ligi oyuncusu fakat o dönem oyunu yapanları nasıl bağlamışsa dünyanın en iyi santraforuna dönüşüyordu.

şu an kendisinin futbolla uzaktan yakından alakası yok. facebookta profilini bulabilirsiniz.
  • 16 yaşında a takımda oynatmaya başladığım forvet. abramovic chelsea'yi ilk aldigi yillarda ben de bu delikanlıyı keşfedip chelsea ye almıştım. mokoena ile muhteşem ikili olmuşlardı. (bkz: lebohang mokoena)
hesabın var mı? giriş yap