• - sürekli gülüyor efendim durduramıyoruz..
    - çünkü o bir smiley, kuş beyinli!
  • bazen hayat bazılarını öyle çok güldürür ki yaptığı saçma sapanlıklarla...işte o kişilerden biri için kullanılabilecek söz öbeğidir. neden mi? şöyle buyrun efendim:
    kalbimin ortası evet tam ortası bomboş. ve ben bu boşluğu her an hissediyorum. canım çok acıyor. kanıyor. sen öleli 1 yılı geçti. canım dostum, herşeyim. keşke ölmeseydin. sen de gitmeseydin. bazen eve geldiğimde kapıyı sen açıyorsun. o kadar . sonra yok oluyorsun. seni uzunca görmeye alışmışken, tek karelik sen yetmiyor bazen bana. bazen arabanın sağ koltuğunda oluyorsun, bazen yemek yaparken, bazen de müzik dinlerken. sen heryerdesin. sen hep benim yanıbaşımdasın.ve bu beni kanatıyor. bu daha çok acı veriyor.
    gene sürpriz yapmıştın bana. gene beni çok kızdırmıştın. yağmur bile yağmamıştı o gün. yalancıydın. şimdi mutlu musun? ordan baktığında nasıl gözüküyorum ?
    merak etme toparlıyorum kendimi. sigarayı bıraktım. alkolde minimum . yok denebilir. bazen çok canım isterse bi tadına bakıyorum. adam oluyorum sanırım. kötülere karşı kötüyüm. iyilere karşı da iyiyim. artık kötülere torpil geçmiyorum. sana söz verdiğim gibi beni sevmeyeni ben de sevmiyorum. gidene de dur demiyorum. sözünü tutmayan döneklere ise ; diyebileceğim bir lafım yok.
    hayata yeniden başlıyorum. sensiz. desteksiz. yapayalnız. biraz sendelesemde ayakda durmayı becerebiliyorum. şunu da bil ki sensiz yarımım. keşke ... keşke. bu sözden o kadar çok nefret ediyorum ki. neyse sana verdiğim bütün sözleri tutacağım. bunu bil. sen rahat uyu. ozan' a da söyle uslu dursun.
    sen hep gülmeye devam et olur mu? ben de öyle yapacağım. herşeye rağmen güleceğim. hep gülüyor gülüyor gülüyor olacağım. bana atılan bütün kazıklara , bütün terkedilişlere , yalanlara ve ikiyüzlülüklere rağmen gülüyor olacağım.
    tek üzüldüğüm , olabilecekleri senin önceden bana söylemiş olman ve benim sana inanmamış olmam. bunun için beni affet.
    hayatımın pencerelerini değiştireceğim. bunlar çok eskidi. açık kalmayan pencereler yaptıracağım.çabuk eskimeyen pencereler. söz ki sana onları hep temiz tutacağım ve kirlenmelerine izin vermeyeceğim.
    umarım ki herşey böyle daha iyi olur. sen orada ben burada. tek karelik yaşamlar. seni dinlemeyi geç de olsa öğrendim.
    ama inandığım bir şey var. seni birgün mutlaka bir film şeridi gibi görebileceğim. gülüyorum...
  • (bkz: fethullah gülen)

ahah şaka lan, soyadıyla tezat adam, ironi şeyettim çoğfedersin...
  • - surekli guluyor efendim, durduramiyoruz.
    - iyi de size giren cikan ne?
    - eee, $ey...
    - bence de.
  • - sürekli gülüyor efendim durduramıyoruz..
    - e durdurma zaten, bırak gülsün sana ne...
  • yurt dışında bir alışveriş merkezindeki sese ve harekete duyarlı kahkahalar atan kocaman kuklamsı palyaço ve onun karşısında dayanamayıp katılarak gülen insanlar için söylenebilecek cümle.
hesabın var mı? giriş yap