• suriyeliler gelmeden once norvec degildik ama turkiyeydik. su an ne oldugumuz ise mechul...
  • norveç gibi değiliz diye bir de domalalım siksinler tam olsun.
    kafalara bak amk.
  • -abi gel suriyeli övüyoruz
    +sağol canım övdüm de geldim
    -abi ama suriyelilerin savaş mağduru olması falan..
    +şimdi övdüm diyorum canım kardeşim, başka zamana inşallah
    --umut sarıkaya mode off--
  • kuracağın mantığı öpeyim dediğim başlık.

tamam modern ve medeni toplum olamadık o zaman daha da kötü olalım. iyice boka batalım. ordan 2 milyon afgan daha please. güzel fikir.
  • suriyeliler gelmeden iyi değildik belki ama, onlar gelince daha kötü olduk.

bunu bilemeyecek kadar aptal olmayın lütfen.
  • bak bu basligi acan ve ilk sicmigi giren kamil sozum sana. bu ortadogulu insanliltan nasibi almamis yasam formlari yuzunden isvec bile eski isvec degil.

bak sana istatistik ile konusayim. ulkedeki tecavuz vakalari her yil duzenli olarak artiyor. ve ne hikmetse her yil daha fazla multeci kabul ediyor isvec yani ilginc bir korelasyon var. vaka sayisi gecen yil %11 den fazla artmis bir onceki yila gore.

son bes yildaki tecavuzculerin %58 i afgan kuzey afrikali arap ve ortadogulu multeciler. ustelik bu %58 e artik vantandasligini almis malum din mensuplari dahil edilmiyor cunku onlar artik isvecli (yersen).

irk ile ilgili istatistik yayinlanmadigi icin bilemiyoruz ama oldukca eminin kalan %42 nin de en az yarisi bu topluluktan cikmistir.

sozun ozu iskandinavya da bile olsa bu virusler toplumu zehirliyor. malesef bunlarin insanliga katkisi ancak milyonlarca yil sonra toprak altinda fosil yakitlara donusmeleri ile olacak.

kaynak
  • norveç gibi değildik tabi de bizim barzomuz bize zaten yetiyordu birader be, boşverelim bu yanlış mantıkla kurulan önermeleri..
  • son durum da türsuri olunması.
  • evet norveç gibiydik. türkiye afrika, ortadoğu ve güney asyanın norveçidir.
    gerçek norveç olma yolunda da ilerleyebilirdik önümüz açıktı ama artık değil
    kendi kaliteli insanımız burayı her yıl terk ederken onun 5 katı arap, afgan, iranlı da ülkeye giriş yapıyor. artık güzel hiçbir şey mümkün değil.
hesabın var mı? giriş yap