• sonuçları çok şaşırtıcı olacak oylama. en çok da akp şaşırır buna, insanların merhamet duyguları bile köreliyor git gide bu konuda.
  • lan sadece suriyeliler oy verse geçer bu referandumdan. o derece artık siz düşünün.
  • o suriyeliler refaranduma gidip bizi göndermesin de !! oturun oturdugunuz yerde :d
  • bu referandumu ben de istiyorum arkadasim.

madem bu "multeciler" kampta degil sokaklarda, o zaman isteyip istemedigimizi bize de soracaksiniz.
  • tüm avrupa mültecilerden kaçarken biz insanlık adına diye memleketi mülteci cennetine dönüştürdük. kampta da durmuyorlar ki her köşe başında bir suriyeli dilenci.. kiralanan evlerde 10-12 kişi kalmaları. çok ucuza çalışarak piyasalardaki ücretleri aşağıya çekmeleri vs vs vs. refaranduma gerek var mı?
    tanım: olmayacak refarandumdur
  • konusunu, sorusunu merak ettiğim referandumdur.
  • hashtag konusunda sıkıntı yaşamadığım kampanya. #siktirolupgitsinler hashtagi tüm duygularıma tercüman oluyor.
  • sırf suriyelileri geri göndereceğiz vaadi için oyumu chp ye verdim. eğer chp iktidar ortağı olursa kemal kılıçdaroğluna bu vaadi hatırlatmak görevimizdir. bir halka yapılabilecek en büyük kötülüklerden en büyük aşağılanmalardan birine maruz kalıyoruz. vatandaşların huzurunu, geleceğini, refahını, etnik yapısını bozanlar mahkemede hesap vermelidir.
  • sizi kendini avrupalı sana elitcikler sizi rahatsız mı oldunuz bakiyim, o aç bilaç insanlarla aynı sokaklarda dolaşmaktan, hşetög açalom gitsenler yaoo demek ne güzel ya ne kolay dimi, 12 yıldır oy verdiklerinize soracaksınız bunun hesabını, o milleti gazlarken hiç sesiniz cıkmadı zerre kadar vizyonunuz yok ama ırkçlık ve ayrımcılık dedin mi kimse elinize su dökemez, yeminlen tiksinmemek mümkün değil bu zihniyetten, hep slogan siyaseti hep iki yüzlülük kocaman ülkeye sığamadınız amk bi lokmanızı paylaşamadınız ya yuh size, sonra türkün türkten başka dostu yoktur olmaz tabi sen insanmısın ki dostun olsun
hesabın var mı? giriş yap