• rap iyi yerden geldi de kötü yere gidiyor. bu ne rap şarkısı ne de normal bir şarkı aq. herif güzel bir karıyı elleyeyim kimse de bir şey demesin lafı için klip çekmiş. sanat bu değil. bir de işin garibi ota boka sansür koyan youtube acaba buna koyacak mı?
  • bu kadar kalitesiz, bu kadar siktir-i boktan bir şarkı görmedim. bu herifi arada dinlerdim. kendime kızdım ne biçim insanları dinliyorum diye. aşırı cinsiyetçi, aşırı ucuz, aşırı bayağı bir şarkı.
  • sik gibi bir parça afedersiniz. sözleri megaloman kafa sıçmığı.
  • izlerken agiz doluluguyla "senin sacini, tipini, burnunu, yapimcini, para icin senin s2k video klibinde oynayan o kizlari s.keyim" diye kufur ettigim kalitesiz, ne bok oldugu anlasilmayan, elektronik ses aygitlariyla s2k sesi daha da s2klestirilmis bir kisinin soyledigi bir sey. rap degil bu amk ya, bu baska bir sey.
  • ses sıfır, sözler sıfır, klip sıfır, değişik tip ve saç sıfır... daha kötüsü yapılana kadar dinlediğim en kötü rap şarkısı. yapımda ve yayında emeği geçenlerin ta...
  • özellikle son on beş yıldır ingilizce versiyonlarını ayıla bayıla dinliyorduk. sözleri anlayınca bir garip olduk.
  • 8 mart dünya kadınlar gününde video klibi yayınlanan abesle iştigal şarkımsı!
  • beta erkeklerin anlayamadığı bir şarkıdır.
  • niye bu kadar lafı ediliyor diye bi açıp baktım klibe, bakmaz olaydım. şarkı desen şarkı değil, klip desen klip değil. bu yeni jenerasyon mu başımıza musallat etti bu tipleri kim etti? beşiktaşta sakince bir kahve içeyim diyorum arkada bu tarz saçmalıklar çalıyor. bu nedir olm?

şu tipi ve türevlerini yolda görseniz tiner parası isteyecek diye kaldırım değiştirirsiniz, ama sosyal medyada 30000-50000 peşine takılınca "vaay iyiymiş, yani iyi olmalı" diye peşlerine takılıyorlar. allah bu popüler kültürün de sosyal medyanın da belasını versin, herkes resmen tam anlamıyla bu saçmalıkların kölesi oldu. kimse özel değil artık
  • adamın tipini ilk defa gördüm. şarkı desen son zamanlardaki şarkıların aynısı. şarkıyı söyleyenin sesi son zamanlarda türeyen şarkıcıların sesiyle (bana göre) tamamen aynı.
    hayır anlamıyorum nasıl bu tarz şarkıları ve şarkıcıları sevip sahip çıkıyorsunuz.
    adamı görse sokakta orda burda oturup iki dakika muhabbet etmiyecek çocuklar burda tapar gibi davranıyor bu heriflere.
    banane zaten ben gideyim 45 lik plak dinleyeyim malım ya ben.
hesabın var mı? giriş yap