• gönüllüler de ogeday favorimdi. lakin yaptığı terbiyesizlikle ademi kandırması ve de sonra pişkince gülüp tepki gelince kıvırmasi hiç yakışmadı. forever adem.
  • puzzle bozuldu he aq erdi bi yürü git
  • programı gerçekten izlemiyorum.
    programda dönen muhabbeti bilmiyorum.
    sosyal medya ve sözlüklere taşınmasından dolayı az çok karakterleri ve kimlerin elendiğini biliyorum hepsi bu. bu kadar maruz kalınca ister istemez aklının bir köşesinde yer ediyor. bu başlığın altına yazmak da adetim değildir ancak beni fazlasıyla üzen,öfkelendiren ve bu başlığın altına yazmaya iten bir durum söz konusu. o yüzden müsaadenizle kendimi ifade etmek istiyorum.

bahsi geçen konseyi izlemedim.
    ama yazılanlardan anladığım kadarıyla haddinden fazla gözyaşı ve ajitasyonla dolu saçma sapan bir toplantı.
    adının ''konsey'' olması tamamen illüzyon.
    milletimizdeki bu,bir durumu,nesneyi,mesleği vs. önemli göstermek için kelime illüzyonu yapma merakı ne zaman bitecek çok merak ediyorum.
    örneğin:
    ceza infaz koruma memuru
    müstakbel kayınpederimin mesleğidir aynı zamanda.
    hocam bu mesleğin aslı ''gardiyan'' olarak bilinir ki bir mesleği böyle süsleyince görevi değişmez. buradan kendisine selamlarımı iletiyorum bu arada belki okur. :)
    neyse gelelim asıl meseleye.
    çılgın sedat..
    sedat kapurtu..
    dünya tatlısı bir meleği var. daha önce defalarca çeşitli televizyon kanalında gördüm.
    yarışmadan önceki dönemde verdiği röportajlarda: ''bu melek bana verilen en büyük hediye'' diyordu. şimdi ne oldu da o ''hediye'' ''yük'' oluverdi.
    zor dönemler geçirmiş olabilirler,tabii ki bunun kolay bir durum olduğunu kesinlikle iddia edemeyiz. ben de fiziksel engelli bir birey olarak açık yüreklilikle düşündüğünüzden çok daha zor olduğınu söyleyebilirim.
    maddi-manevi insanı çıkmaza sürükler. son dönemde maddi olarak çok zor durumda olduğunu biliyoruz. ama ne olursa olsun bu kadar büyük izleyici kitlesine sahip bir programda diğer yarışmacılar üzerinde üstünlük kurmak için bu tür söylemlerde bulunmak çok yanlış. diyelim sedat bu söylemiyle izleyicileri etkisi altına aldı ve yarışmayı kazandı. kazandığı parayla meleğini tedavi ettirdi.
    olur da bir gün o melek babasının katıldığı yarışmayı izlemek isteyip babasının bu söylemiyle karılaşırsa ne olacak?
    kalbindeki kırıkları nasıl tedavi edecek?
    bu kez kimi,neyi kullanacak?
    gerçekten çok üzüldüm.
    bir engelli olarak toplumun gözünde çok da iyi bir yerde olmadığımızın farkındayım ancak ''yük'' kelimesi benim bile ruhuma yük oldu.
    o meleğin hatrına kazanmanı isterim ama otur bir düşün.
  • puzzle bozuk lafı espri falan değil ya, nasıl bir mizah açlığınız var en saçma şeylerden yeni bir bok türetmeye çalışıyorsunuz
  • çoluk çocuk muhabbeti yapıyolar.yarısının psikolojisi bozuk.çoğu egolu.
    adam gibi adam çok nadir geliyo yarışmaya.
  • sahika icin bir not düşelim, 2010 yilinda fear factor extreme 2 in kazanidir.
  • ilhan mansız'ın kazanacağı yarışmadır. diğerlerinden çok farklı. asaleti yeter.
  • sığırların dolduğu yarışmanın başlığı.

gelmiş mal turnüsolü programı izlemiyorum, konseyi izlemedim ama yazılanları okuyunca diye bıdı bıdı yapmış. salak mısın mal mısın? izlemediğin yarışmayı neden okuyorsun, hadi okumayı seviyorsun ne diye ilgilenmiyormuş gibi yazıyorsun, hadi onu da geçtim ne diye entry giriyorsun? ulan eziklik yapmayın, ben izliyorum seviyorum ve buradaki yorumları da okumak hoşuma gidiyor. sizin gibi sığırları da hakkaten ağız yüz dalasım geliyor, mk ilgilenmiyorsun madem 6 paragraf entey ne lan? bi de diyor ki "izlemedim bilmiyorum ama burada yazılanlara göre" siktir mk.

aklınca izleyenleri ezmek istemiş ama sığırlığı ile başbaşa kalmış. az delikanlı olun, biraz lan.
  • dün akşam ki anıl- ki sevmem ama en masumlarıydı bu olayda- volkan ve berna üçlüsünün yaşadığı kavgadan hiçbir bok anlamadım . yılların survivor izleyicisiyim ben böyle saçmalık görmedim . anıl içinde görünsede saçmalamadı ve hatta bizim gibi şaşırdı. bu volkan ve berna neye kızdı , neye atarlandı, ne anlattılar , dertleri neydi hiç anlamadım hiç . survivor tarihinin en abuk sabuk tartışmasıydı , kendilerini tebrik ederim.
  • dün geceki anlamsız kavga için -yani şimdi şu durumda siz tam olarak ne dediniz -demek isterim berna ve volkana'a
hesabın var mı? giriş yap