• bazi tiplerin konseyde gozleri acik uyudugundan eminim; ama ispat edemem

kurgunun liseli ergenler batuhan poyraz ve guzel kiz kontenjanindan aleyna arasinda ki iliskiden ilerlemesi tam tikican ozel lisede ki ogrenci muhabeti; birbirleri ile ciksalarda rahatlasalar
  • doğan ve çağrı eleneceklerini bildikleri için sürekli kaos ortamı yaratıyor milleti bir birine düşürüyor.

aleyna k evet bazen yalan söylediği oluyor ama kız bir çok konuda haklı sırf suratsız sinsi poyraz yüzünden aleynayı bile tutar oldum. poyraz şeytanı sırf kızın modu düşsün diye hiç sevmediği ayşeye yanaşıp aleynayla aralarını bile bozdu, neden mi çünkü kadınlar arasında en güçlüsü aleyna

poyraz iticisin sinsisin şeytansın...
  • her konuşan kendini yakıp çıkıyor. sükut altındir diye boşa dememişler.
  • ayşe de poyraz’ın hık deyicisi olmuş.
  • gönüllüler kaybetse de aleynaya oy versem.. yani haksızlık yapıyorsunuz diye uyandırmaya çalışıyor acun bey, ona da uyanmıyorlar.. aleyna kalp ben..
  • gönüllüler sms olsun, aleyna k nın birinciliği tescillendi.
  • poyraz ile aleyna arasındaki bu anlamsız gerginlik beni düşündürüyor. keza aleyna’nın poyraz’a sürekli kendisini açıklama çabası da...

aleyna’nın batuhan’la sohbeti seni neden bu kadar rahatsız ediyor ki poyrazcığım minik kuşum? peki sen aleynacığım sarı civcivim, poyraz ile aranın kötü olmasından neden bu kadar rahatsız oluyorsun?
  • aleyna batuhan'a "iyisin" diyerek poyraz'a fatality çekmiş... poyraz'ın egosu ağır hasar almış... o yüzden batuhan'a bu kadar yükleniyormuş... neyse biraz marko jaric izleriz... özlemiştik şehla reyizi...

eklemedir koca konak: her şeyi izlemedim ama aleyna'nın dünden beri söylediği her cümle doğru belli ki... sancakay'ın poyraz'a mizansen ayağına yazılma arzusu, poyraz'ın aleyna'ya meylettiğini hissedip ortalığı karıştırdığı, batuhan'a söylediği şeylerin sıradan şeyler olduğu... poyraz'ın bu basit diyaloğa bu kadar krize girme sebebi de ikisinin ortak arkadaşlara sahip olmalarından dolayı aynı ortamları paylaşacak olma ihtimallerinin iyice yükselmesi... başta yakınlarken uzaklaşma sebeplerinden biri de poyraz'ın karakterinin düşmanımın bile başına olmayacak içerikte olduğunu anlaması muhtemelen... böyle fitne fücür tip görmedim ben...
    merve'nin de aleyna için "yalan söylüyor" demesi de komik... "orada mıydın?" derler insana...
  • olay tam çözülüyor derken mervenin atlayıp aleyna yalan söylüyor diyerek tamamen creepy bir çıkış yapmasıyla acunun artık araya girip aleynayı savunmak zorunda kaldığı yarışma. kafayı yicem. lan kız napmış nedemiş nasıl bi sır vermiş. aleynayı itibarsızlaştırmak için bu kadar salakça bir plan olamaz poyraz. yazık acıdım aleynaya. kesin sms birincisi olacak o belli. merve de gözümde sıfıra düştü. konunun derinliğini anlamayarak kızın sanki söylediği bir şey varmış gibi onu inkar ediyormuş gibi cahilce atlaması neydi aman tanrım kanım dondu. birleşme partisinde insanlar iki laf konuşamayacak mı? bizim erkekler sana oyun vermeyecek ne lan? bu mu sır aq?! oyun mu verecektiniz de oyununuzu mu bozdu kız? hahahaha
    zerre hazzetmediğim ayşe aleynalar grubu da olsa bu saçmalık bitsin artık yeter. acun yine ii tahlil yaptın helal olsun. böyle yerlerde gir devreye!
  • acun aleyna'ya destek olacak şeyler söylerken ayşe nasıl altını kazıyor ama merve şöyle diyor diye. kızın bir açığını bulmuş, üstüne gidiyor da gidiyor. aleyna da bu tiktokçının arkasında durdu kaç hafta. bu narsisti poyraz gibi narsistin eline bırakacaktı. bir de adada kıza laf sokuyormuş daha dün arkalarından 3y dediği kolejlilerle. rezil. kardeşim geçen izlerken bir insan nası ayşe fanı olur aq dedi, ahaha cidden.

ilayda da kaplumbağa hızından utanmadan millete bay çekiyor. aşırı soğudum.

ukala poyraz dora'ya yapsaydı bu ayakları, niye yapmadı. çünkü derdi durumla değil kişiyle. o kadar ruhsuz, sinsi, ukala ve kibirli ki böyle alfa aşkımdan ölse yüzüne bakmam. hayvanlar aleminde yaşamıyorum neticede, tek derdim iyi sperm değil. alfa olduğu da şüpheli ya gerçi.
hesabın var mı? giriş yap